Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg? (pl. :...

Hogyan legyek beteg? (pl. : láz, nátha, torokgyulladás, stb. )

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok. Az átlagom 4.7-4.9 között mozog. Nem vagyok egy lógós típus. Nem szoktam betegséget szimulálni, hazudni.. Most sem dolgozat elől szeretnék meglógni. Csak itthon lenni néhány napot,a szüleimmel nem tudom megbeszélni hiába próbálom nem igazolják. Tudom hogy most kezdődött még csak az iskola és nem arra vagyok kíváncsi, hogy osztjátok az észt. Se a sós kávé,se a kréta semmi nem használt..Adnátok valami más ötletet?
2011. szept. 25. 19:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de én nem ezt kérdeztem..
2011. szept. 25. 19:58
 12/23 Sophie Warner ***** válasza:
44%

nos..en a betegseg helyett kikero beszerzeset ajanlom. ha sportolsz, beszeld meg az edzoddel. (az enyem mondjuk nem adott ilyen indokra, viszont egyszer, amikor kikert, beszkenneltem a kitoltetlen igazolast..)

ha mindenkepp a betegseg mellett dontessz, igyal sorrel tejet, esetleg egyel hozza turorudit, a hanyinger tuti. laz szimulalasara az izomlazito kremek tokeletesek. sok sikert es bocsi az ekezetekert (:

2011. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszi..:) végre egy normális..:)

csak a az baj,hogy anyuék nem írnak ki hányinger,hányás miatt. Adnak egy gyógyszert és elküldenek suliba..:(

2011. szept. 25. 20:40
 14/23 A kérdező kommentje:
szkennerem pedig nincs..://
2011. szept. 25. 20:40
 15/23 Sophie Warner ***** válasza:
53%

ha kómába esel, akkor bevisznek hordágyon..? :D

még gondolkodom, mit lehetne tenni, de ezek a kipróbált módszerek..

2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

Annyira unalmasak vagytok már gyerekek... komolyan, nőjetek már fel a feladathoz. Az én gyerekkoromban még nem volt ilyen lógás össze-vissza. És esküszöm, ha beteg voltam visszavágytam a suliba mindig.


És most jöhetnek a lepontozások a kölyköktől :D Puszi

2011. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sophie Warner ***** válasza:
92%

...valtoznak az idok ;)

puszi

2011. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%
Akkor most megkérlek: meséld már el, hogy miben változnak az idők. Mi tud olyan borzalom lenni az iskolában, hogy szeptember 4. hetében már nem lehet kibírni?
2011. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sophie Warner ***** válasza:
100%

abban hogy ez egy pofatlanabb generacio mint a tied, es mi meg merjuk tenni. +a legtobb tanaromat nem tudom tisztelni, mert hozza nem erto barmok es/vagy azt elvezik hogy a diakokat cseszegessek » nem maradok le sokmindenrol, az oraim 40%an rajzolok.

okok pl: egy nap 4 temazaro, ledolgozando szombatok.

2011. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16%

Micsoda fertő... témazárók, szombatok... :D

Hihetetlen.


Nem vagyok még aggastyán IQ-bajnok, de látom mit produkálnak a nálam fiatalabbak és előre félek a jövőtől. Éljen a nagy szabadság. :(

2011. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!