Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg? (pl. :...

Hogyan legyek beteg? (pl. : láz, nátha, torokgyulladás, stb. )

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok. Az átlagom 4.7-4.9 között mozog. Nem vagyok egy lógós típus. Nem szoktam betegséget szimulálni, hazudni.. Most sem dolgozat elől szeretnék meglógni. Csak itthon lenni néhány napot,a szüleimmel nem tudom megbeszélni hiába próbálom nem igazolják. Tudom hogy most kezdődött még csak az iskola és nem arra vagyok kíváncsi, hogy osztjátok az észt. Se a sós kávé,se a kréta semmi nem használt..Adnátok valami más ötletet?
2011. szept. 25. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
10%
Egyszerűen tagadd meg a szüleidet. Köpj a konyhába, vagy ahova akarsz. Te bátor vagy. Éld a saját életedet. Ha tudod. Ha pedig nem, akkor húzz a pic... iskolába
2011. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha hánysz elküldenek suliba?

Sorry, csak hányós ötleteim vannak, de azoknál 1-2 hét okádás garantál :)

Egyébként nem értem miért kell lehurrogni, mert pl. én nem szoktam, sőt indokkal se szeretek lógni, de ha őt ez teszi boldoggá miért ne tegye? Inkább az olyan hülyéknek szóljatok be akik ilyen szintű kérdéseket tesznek fel: "Drogozik a hörcsögöm?"

Ja, és nincs olyan gyerek, aki egyszer sem vágyott el a suliból...

2011. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
87%
Sophie Warner-100% egyetertek veled....
2012. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!