Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodom ennyire...

Miért ragaszkodom ennyire anyukámhoz?

Figyelt kérdés
minden 1-2 órában hívom és szokott napközbe hiányozni valamennyire ez tudom betegesnek hangzik főleg hogy 20 éves vagyok
2012. febr. 9. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányzott az anyukám és én is felnött vagyok már. En is gyakran hívtam, és szerettem menni hozzá, pl munka után be szoktam ugrani, mivel útba esett hazafelé. Aztán az élettársa közölte velem, hogy nemkívánatos személy vagyok, jó lenne ha a saját életemet élném, és nem rajtuk lógnék. 2 hónapja nem voltam náluk és nagyon ritkán hívom. Bocs az offért, csak gondoltam leírom. Gondolom anyukád örül, h gyakran keresed. Èn nem tudom, hogy az enyém örült e...
2012. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is igy vagyok csak én 15 és fiú.
2012. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és régebben mindig mentünk együtt vásárolgatni, kajálni, még bulizni is elmentünk. Együtt iszogattunk meg tiszta jól elvoltunk. Ès ez most nagyon tud hiányozni néha, föleg mikor egyedül vagyok. Szerintem ha ennyire hianyzik anyukad akkor hívjad csak meg menj hozzá, ha öt nem zavarja.
2012. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy szereted, az nagyon jó -

hogy "ragaszkodsz" felnőttként - amögött lehet, hogy valami elől regresszióba menekülsz, valmivel nem akarsz szembenézni felnőttként

pedig az fontos, "hogy tudjak élni, halni egymagam!"


[link]

2012. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó dolog! Örülj neki, hogy így van és minél jobban mutasd ki neki, hogy szereted!
2012. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!