Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a legrosszabb?...

Mi lehet a legrosszabb? Elhatároztam hogy részt veszek egy hormonkezelésen a magasságom miatt.

Figyelt kérdés
Augusztusban leszek 18, és csak 170 cm vagyok. 178-180cm szeretnék lenni, azért és mert a magas lányokat szeretem. Ha esetleg halálos mellékhatása is van az sem baj, mert egyedül nincs sok kedvem leélni az életem.
2009. jún. 17. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van olyan orvos aki képes neked növekedési hormont felírni, az visszadhatja másnap a diplomáját.

Nagy baromság, ha azt gondolod, hogy 170 centisen egyedül kéne leélni az életed. Nagyon sok ekkora fiút ismerek nemkevés barátnővel, sokszor náluk magasabbal is. (van pl néhány tornász és bokszoló barátom, majd mindegyiknek 20 centivel magasabb a barátnője)


Ha te inkább meghalnál (várj, kisírom magam a mártíromságodon) minthogy így élj, akkor elég rendes önbizalomhiányos és önértékelési zavaros van. Én inkább ezzel foglalkoznék és nem interneten vett gyógyszernek eladott szemetet szednék.

2009. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megmutatják majd hol az ajtó. Az orovosok nem adnak csak úgy hormon injekciót, csakmert kéred. Pláne nem 170cm-re, azért, mert te a magas lányokat szereted. Ez nem orvosi indok, mitöbb enyhén szólva komolytalan.


Neked inkább pszichológus kell, mert ennek alápján önértékelési problémáid vannak...

2009. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Francokat akarok megdögleni, csak felmerült mint mellékhatás, amúgy ez az egész abból fakad hogy mindig, mindenhol én voltam/vagyok a legkisebb a fiúk közül. A magas lányt meg értsétek úgy hogy 177 cm.
2009. jún. 18. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok 170 centis férfi mászkál az utcákon. Ha önbizalomhiányod van inkább gyúrj, az legalább egészséges is.
2009. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb lányt választasz magad mellé, és így meg van oldva a probléma. szted minden ffi 180 feletti magasságú? ne hisztizz, sok szép alacsony lány van!
2009. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És miért magasság alapján akarsz te párt választani?

Nekem meg a kissé izmos, szálkás pasik tetszenek a legjobban. A barátom meg sovány nagyon. És? Annyira mindegy...


Rengeteg 170 cm-es pasi van, ők valahogy túlélik ezt a dolgot. Neked is menni fog :)


Én meg 155 cm vagyok, mégsem jutna soha ilyesmi az eszembe...

2009. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

BOCSI HA BUNKÓ LESZEK DE ERRE NON PIPA LETTEM :@:@:@

- NEKED SÍR A SZÁD MERT 170 VAN ÉS AZ A "ALACSONY" :@:@ SZÁNALOM VAGY ÖREG...TUDOD MIÉRT ??? NEM??? AKK LEÍROM

ÉN 17 VOK ÉS 143!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA AKK EZ ??? MOST AKK??? ÉS AKK MOST KI A KICSI ??? INK ÖRÜLNÉL NEKI H AKKORA VAGY MINT H ITT SÍRSZ H KICSI VAGY... -.-" AM ÉN LÁNY VOK ÉS EGYÁLTALÁN ÖRÜLNÉK NEKI HA MAX 160 LENNÉK... VAGY MÉG A 154-NEK IS ÖSSZETENNÉM A KÉT KEZEM...

NEM H SÍROK MERT 170CENTISEN KICSI VOK -.- TISZTA HÜLYE VAGY MÁR NE HARAGUDJ ÉS IGAZA VAN MINDENKINEK SOK SZÉP LÁNY VAN AKI NEM 170 HANEM KISSEBB(PERSZE ITT NEM MAGAMRA GONDOLOK MERT ÉN BIZTOS H NEM VOK SZÉP) SZAL SZTEM ÖRÜLJ H AKKORA VAGY ...


17/l :s...

2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!