Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már járógipszed? Hogy...

Volt már járógipszed? Hogy bírtad? Mi volt benne a legrosszabb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 22:13
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

6 hétig.

Az volt rossz, hogy nehéz volt mozogni, WC-zni, fürödni, stb.

2010. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A viszketés is nagyon rossz. Nem lehet megvakarni. Én egy hosszú madártollal próbáltam benyúlni a gipsz alá több-kevesebb sikerrel.
2010. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először: amikor feltették. 1 hét fekvő + 4 hét járó, nyár közepén. Pedig megjegyezném, nem volt eltörve a lábam, csak kificamodott a bokám.

Másodszor: mikor megtudtam, hogy lehetett volna műanyagot kérni, amiben lehet fürödni, úszni, balcsizni.

Harmadszor: viszketett, de irdatlanul és büdös volt.

Negyedszer: mikor elkezdett mozogni a lábamon mert szarul lett feltéve. A negyedik hét végére már majdnem le tudtam venni.

Ötödszörre: mikor levették. A manus belevágott a lábfejembe a szép nagy ollójával.

2010. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt, 4 hétig. úgy bírtam h kb ugyanúgy nem csináltam semmit, mint előtte a fekvővel, mert rohadt nehéz volt maga a gipsz. viszketett, bűzlött de persze mosni nem tudtam... kész élmény volt úgy összeségében!
2010. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

22:55 nem azért mozog egy idő után, mert szarul van feltéve, hanem azért mert a lábad már nem annyira duzzadt, mint amikor rátették a gipszet.

kérdésre válaszolva, az volt a legrosszabb, hogy el volt törve a lábam :)

és hogy a fürdés iszonyat kényelmetlen volt. én fakanállal vakartam a lábam, mert nagyon viszketett.

2010. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A viszketés! Én vonalzóval vakarásztam...

A másik meg az, hogy rosszul rakták fel, és egy helyen nyomta a lábfejem...

Az, hogy nehéz, és alig lehetett fürödni vele, az egyáltalán nem volt zavaró, miután örültem, hogy egyáltalán képes vagyok mozogni, pláne, hogy járhatok!


2 hétig feküdtem, szilánkosra törött lábbal, amit műteni kellett, és még bokaficam is járt mellé... 2 hétig volt járógipsz, aztán levetettem, mert nem bírtam. Úgyis volt a lábamban fémimplant...


A műanyag "gipsz" is tud viszketni, de közel sem annyira, mint a porzó szulfátos... AZt 4 hétig viseltem egy bokaficam miatt, sokkal kényelmesebb volt, szinte észre se vettem, hogy fent van.

2010. febr. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 4x-es gipsz volt gyerekkoromban, nehéz menni fekvőgipsszel, élveztem járógipsszel járni. Igen, büdös volt.. A viszketésre nem emlékszem. Amikor levették, gyengén jártam, az volt a legrosszabb..
2010. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!