Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás, szédülés, hányinger....

Fejfájás, szédülés, hányinger. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat észlelem ezeket, emiatt nem tudok tanulni. Az utazási rosszulléteim is rosszabbodtak, korábban viszonylag ritkán jelentkeztek, most meg majdnem minden buszúton rosszul leszek, ami nem vicces, mivel mindennap 2x ingázom. Múltkor le kellett szállnom a buszról, nem tudtam megmaradni rajta. Régen alacsony volt a vérnyomásom (most is néha), de most az előbb mértem és normális volt, ellenben nagyon rosszul vagyok. Mi lehet ez?
2012. ápr. 19. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe: vérszegénység nem lehet? Vashiányos vagyok, de vastablettát szedek...
2012. ápr. 19. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam a frontérzékenység okoz ilyet. Sokszor tudom orvosolni azzal, ha egyszerre megiszok egy fél liter vizet.
2012. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!