Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forever-es termékek kapcsán...

Forever-es termékek kapcsán kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Esetleg vállalkozásba érdemes belekezdeni?


Olyanok válaszoljanak akik racionálisak és nem agy mosottak!!!



2012. jún. 23. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:

"Na ilyen ember írta a wiki mlm-et."

Ok, hát akkor ki lett tiltva a wikiről...

Ettől függetlenül a lapon lévő tényekkel

egyetértek.



Tények? Azért tények, mert valami jöttment leírta?


"Egy tény akik hajlandóak megkeresni

200-250 embert fél év alatt azok eljutnak

egy igazgatói (4.) szintre havi átlag

500eFtos jövedelemmel. Ez hálózattól

függetlenül bárhol igaz."

Na ez is bullshit, mert honnan lehet

tudni, hogy ki az, aki tényleg megkeresett

200-250 embert fél év alatt? És hogyan

tudod bizonyítani, hogy akik nem jutottak

el erre a szintre, azok nem kerestek meg

ennyi embert? Ha már rajtam így számon

kéred az állítások bizonyításait, akkor

engem is érdekelne, hogy te végeztél-e

kutatásokat arról, hogy ki hány embert

keresett meg, és hogy csak azok nem

érték el a havi 500e Ft-os szintet, akik

nem kerestek meg ennyi embert. Úgy

látom, hogy ezek is csak bullshitek.



Ugye az MLM már több, mint 50 éves ennyi idő alatt bőven kialakultak a mutatószámai és átlagai amik jól jellemzik. Nyilván van aki 160 ember megkeresésével élére és van aki még 300al sem. Viszont a számokat alapján felrajzolható egyharanggörbe aminek a csúcsa 200nál van.



korábbi válaszom: "OK, akkor ha nem kell

vásárolni semmit, mert az csak egy

lehetőség, akkor felvennél magad alá úgy,

hogy nem veszek se 55 Eurós

kezdőcsomagot, se semmit, csak

értékesítek az ismerőseim számára?"

te válaszod: "Felőlem."

Akkor ha vásárlás (tehát befektetés)

nélkül be tudok lépni, majd pedig

beszervezek egyetlen embert, aki alattam

dolgozik (tegyük fel keményen), és

megkeres 200-250 embert fél év alatt,

akkor ugyebár az ő eladásai és

beszervezései után én is kapok jutalékot.

Pedig nem is dolgoztam semmit. Ezt

mennyire tartod igazságosnak?



Szerinted ez így van? TÉNYEK! Semmit nem kapsz ha nem dolgozol. Megvannak a feltételei.


Nézz utána a tényeknek!


"Ezek még mindig nem csodaitalok nem

hit kérdése, de ezt még mindig nem

fogtad fel."

Oké, de egyrészt a csont gyorsabb

gyógyulása akkor is nagyon durva állítás.

A te szavaiddal élve bullshit, ami nincs

bizonyítva. Illetve akkor az orvosok miért

nem aloe verás italokat írnak fel/

javasolnak a pacienseknek?


Nagy tévedésben vagy. Egyre több orvos javasol ilyen készítményeket. Lásd fent Miklósnak is az egyik orvos javasolta a kezelést.


"Lásd Nokia, SONY, IBM, FÉG. Nem kis

zugcégekről van szó. Van ismerősöm aki a

Nokiánál dolgozott és mindig azt mondta,

hogy biztos a munkahelye. Most az én

csapatomban dolgozik, mert ennyire volt

biztos a munkahelye. És már többet

keres, mint ott kevesebb munkával."

Lehet szidni a Nokiát, Sonyt, stb., de ők

valóban értéket állítanak elő, csak a

válság miatt rosszul megy nekik. Amúgy

meg nincs szükségük direkt értékesítőkre,

mert az emberek bemennek a boltba és

megveszik a Nokia vagy Sony terméket,

mert kell nekik. És pont ezért a cég hülye

lenne értékesítőknek fizetni 5%-10%-os

jutalékot, hogy telefonálják körbe

ismerőseiket, hogy kell-e nekik Nokia

vagy Sony termék. Mert akinek kell, az

bemegy a boltba.


Senki nem szidta egyik céget sem. Nem alkalmaznak üzletkötőket csak reklámozzák ezerrel.

Az MLM cégek termékeit is megveheti bárki anélkül, hogy forgalmazóval találkozna. Ismét a fények ugye?


"Erre már válaszoltam korábban.

Fogalmam sincs, hogy mennyi volt tavaly

az össz jutalék Mo-on vagy a világon, de

ez engem nem is érdekel."

Ezek nélkül viszont sajnos csak bullshit ez

az egész pro-MLM kardoskodás...


2.3MRd dollár össz világforgalom. Matekozd ki a többit ha már úgyis a matekkal jõssz állandóan.

2012. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
76%

"Tények? Azért tények, mert valami jöttment leírta?"

Abszolút korrekt és semleges a nevezett Wikipédia lap (ha nem lenne az, akkor már rég eltávolították vagy módosították volna, mert a Wikipédia ügyel a hírnevére), csak az MLM hívőket zavarja még a semleges álláspont is, nem csak a bírálás, ezért is indították a vitalapot, ahogy látom. Pedig a Wikipédia lap tényleg nem tényként közli a kritikákat. Pl. "A multi-level marketing kritikusai szerint valójában leplezett piramisjáték," Itt nem azt írja, hogy az MLM leplezett piramisjáték, hanem azt írja, hogy a "kritikusok szerint..." Illetve: "A többszintű piramisjáték-hierarchiában csak új tagok toborzásával lehetséges jutalékhoz jutni, nem lehetséges forgalom új tagok nélkül. Egy etikus MLM üzletben a stabil üzlet alapja az elégedett fogyasztó." Itt pedig megemlíti az elvi etikus MLM üzlet jellemzőit, tehát csupán az MLM-nek álcázott piramisjátékokra vonatkoztatja észrevételét. (az más kérdés, hogy szerintem és sok kritikus szerint minden MLM valójában álcázott piramisjáték), "Vita van abban, hogy a hagyományos MLM modellben a sikertelenség rendszerszinten van-e programozva (tehát erre épül, ezért piramisjáték), vagy pedig még meglévő emberi hiba (amin a folyamatos képzésekkel javítani lehet). A Wikipédia nem tere ezen vita eldöntésének." Ahogy látjuk itt is megőrzi semlegességét, csupán leírja a kritikusok véleményét, és az azzal való egyetértést, vagy egyet nem értést az olvasóra bízza.


"Ugye az MLM már több, mint 50 éves ennyi idő alatt bőven kialakultak a mutatószámai és átlagai amik jól jellemzik. Nyilván van aki 160 ember megkeresésével élére és van aki még 300al sem. Viszont a számokat alapján felrajzolható egyharanggörbe aminek a csúcsa 200nál van."

Ez nagyon szép és jó, érdekelnének is az ilyen haranggörbék. (Sajnos az FLP honlapja bullshitekkel van tele a tények helyett...) Viszont a kérdésem nem erre vonatkozott. Arra vonatkozott, hogy hogyan tudod leellenőrizni, hogy ki hány embert keresett meg. Mert nekem eléggé bullshitelésnek tűnik rámondani arra a sok emberre, akiknek nem sikerült elérniük az 500e Ft-os havi fizetést, hogy bizonyára azért nem sikerült, mert nem kerestek meg elég embert.


"Szerinted ez így van? TÉNYEK! Semmit nem kapsz ha nem dolgozol. Megvannak a feltételei."

Hát személy szerint én kíváncsi lennék az FLP jutalékrendszerére, ha azt nyilvánosságra hoznák a honlapjukon. Amúgy én úgy tudom, hogy az alattam lévők munkájából jutalékot kapok, tehát ha ő elad terméket, vagy beszervez valakit, akkor én pénzt fogok kapni, függetlenül attól, hogy én mit tettem le az asztalra. Sőt a bemutató-előadáson azt is magyarázták, hogy egy idő után akkorára nő az alattam lévő tagok száma, hogy akár hátra is dőlhetek és nem kell dolgoznom, mert az alattam lévők jutalékából is milliókat keresek havonta, sőt a gyerekem is megörökli. Szóval ezek után furán nézek arra a válaszodra, hogy semmit nem kapok, ha nem dolgozom.


"Egyre több orvos javasol ilyen készítményeket."

A logikád alapján ez sem tényszerű válasz. Merthogy mi az, hogy egyre több orvos? Hány orvos? Milyen panaszokra és melyik terméket és milyen mennyiségben ajánlják?


[Nokiával, Sonyval kapcsolatban]: "Nem alkalmaznak üzletkötőket csak reklámozzák ezerrel."

Ha nem reklámoznák, akkor senki nem tudna a termékeikről. A reklámokból olcsóbban kijönnek, mint 5-10 % (vagy több?) jutalék kifizetéséből, ami számukra fölösleges, mert nézik a reklámot a TV-ben/óriásplakátokon és bemennek a boltba, ha szükségük van rá.


"Az MLM cégek termékeit is megveheti bárki anélkül, hogy forgalmazóval találkozna. Ismét a fények ugye?"

Igen, de a gyakorlatban nem nagyon teszik. Az eladások nagy százaléka az értékesítési hálózatban történik, csak minimális része hagyományos boltokban. És itt most megint nem tudok százalékokat mondani, mert nem vagyok FLP lexikon, de aloe veránál tippelek egy 10% alatti értéket.


"2.3MRd dollár össz világforgalom. Matekozd ki a többit ha már úgyis a matekkal jõssz állandóan."

Ez az összeg a termékekért kifizetett összes pénz, vagy a tagok számára jutalékként kifizetett? Mert nem mindegy. És ha ez 2011-es adat, akkor az 0,2 Mrd-dal kevesebb, mint a 2010-es, tehát csökken a bevétel. Mindenesetre ez a 2,3 Mrd USD elosztva a 9 millió taggal 256 USD/év fejenként. Átváltva Forintra: 55e Ft/év fejenként. Az azért nem túl sok...

2012. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
76%

És ha már nagyon a tényekre vagyunk kíváncsiak, akkor íme a Gazdasági Versenyhivatal honlapja, ahol indoklást olvashatunk a 2004-es 60 millió Forintos bírsággal kapcsolatban: [link]


"...termékeit valószínűsíthetően a fogyasztókat megtévesztő módon népszerűsítette, reklámozta, illetve számos olyan betegség gyógyítására, kezelésére is alkalmasként tüntette fel, amelyekre azok igazoltan nem alkalmasak, valamint forgalomba hozatali engedélyek hiányában is forgalmazott bizonyos termékeket, egy részükön valótlan engedélyszámot tüntetve fel, mely magatartásokkal és gyakorlattal az eljárás alá vont megsérthette a tisztességtelen piaci magatartás és a versenykorlátozás tilalmáról szóló - többször módosított - 1996. évi LVII. törvény (a továbbiakban: Tpvt.) III. fejezetének és a gazdasági reklámtevékenységről szóló 1997. évi LVIII. törvény (a továbbiakban: Grtv.) rendelkezéseit."


Büszke vagyok arra, hogy Magyarország büntette meg először és legnagyobb mértékben az FLP-t.

2012. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:

"Ugye az MLM már több, mint 50 éves

ennyi idő alatt bőven kialakultak a

mutatószámai és átlagai amik jól

jellemzik. Nyilván van aki 160 ember

megkeresésével élére és van aki még

300al sem. Viszont a számokat alapján

felrajzolható egyharanggörbe aminek a

csúcsa 200nál van."

Ez nagyon szép és jó, érdekelnének is az

ilyen haranggörbék. (Sajnos az FLP

honlapja bullshitekkel van tele a tények

helyett...) Viszont a kérdésem nem erre

vonatkozott. Arra vonatkozott, hogy

hogyan tudod leellenőrizni, hogy ki hány

embert keresett meg. Mert nekem eléggé

bullshitelésnek tűnik rámondani arra a

sok emberre, akiknek nem sikerült

elérniük az 500e Ft-os havi fizetést, hogy

bizonyára azért nem sikerült, mert nem

kerestek meg elég embert.


Ha 100%os bizonyosságot akarsz, akkor két lehetőséged van. Vagy egy full kezdő mellett vagy folyamatosan és feljegyzel mindent. Vagy dolgozol és szintén statot készítesz.

Akik dolgoznak évek óta azok már mentették ezt.



"Szerinted ez így van? TÉNYEK! Semmit

nem kapsz ha nem dolgozol. Megvannak

a feltételei."

Hát személy szerint én kíváncsi lennék az

FLP jutalékrendszerére, ha azt

nyilvánosságra hoznák a honlapjukon.

Amúgy én úgy tudom, hogy az alattam

lévők munkájából jutalékot kapok, tehát

ha ő elad terméket, vagy beszervez

valakit, akkor én pénzt fogok kapni,

függetlenül attól, hogy én mit tettem le az

asztalra. Sőt a bemutató-előadáson azt is

magyarázták, hogy egy idő után akkorára

nő az alattam lévő tagok száma, hogy akár

hátra is dőlhetek és nem kell dolgoznom,

mert az alattam lévők jutalékából is

milliókat keresek havonta, sőt a gyerekem

is megörökli. Szóval ezek után furán

nézek arra a válaszodra, hogy semmit

nem kapok, ha nem dolgozom.


Ismét a felületesség. Ismét sok hülyeséget írtál félinfókból. Az FLP oldalán fent van a marketingterv teljesen nyilvános.



"Egyre több orvos javasol ilyen

készítményeket."

A logikád alapján ez sem tényszerű

válasz. Merthogy mi az, hogy egyre több

orvos? Hány orvos? Milyen panaszokra és

melyik terméket és milyen mennyiségben

ajánlják


Az FLP magazin minden számában ott van 5-6 orvos száma. Letölthető a hónapról egészen 2006ig visszamenőleg.


[Nokiával, Sonyval kapcsolatban]: "Nem

alkalmaznak üzletkötőket csak

reklámozzák ezerrel."

Ha nem reklámoznák, akkor senki nem

tudna a termékeikről. A reklámokból

olcsóbban kijönnek, mint 5-10 % (vagy

több?) jutalék kifizetéséből


Te nagyon nem vagy képben a kereskedelemmel meg a reklámpiccal.



"Az MLM cégek termékeit is megveheti

bárki anélkül, hogy forgalmazóval

találkozna. Ismét a fények ugye?"

Igen, de a gyakorlatban nem nagyon

teszik. Az eladások nagy százaléka az

értékesítési hálózatban történik, csak

minimális része hagyományos boltokban.

És itt most megint nem tudok

százalékokat mondani, mert nem vagyok

FLP lexikon, de aloe veránál tippelek egy

10% alatti értéket.


Tipp, ennyi.


"2.3MRd dollár össz világforgalom.

Matekozd ki a többit ha már úgyis a

matekkal jõssz állandóan."

Ez az összeg a termékekért kifizetett

összes pénz, vagy a tagok számára

jutalékként kifizetett? Mert nem mindegy.

És ha ez 2011-es adat, akkor az 0,2 Mrd-

dal kevesebb, mint a 2010-es, tehát

csökken a bevétel. Mindenesetre ez a 2,3

Mrd USD elosztva a 9 millió taggal 256

USD/év fejenként. Átváltva Forintra: 55e

Ft/év fejenként. Az azért nem túl sok...


Aha és azt hozzákalkuláltad, hogy kb a 95-97% csak vásárló?

Ha kevesebb, mint 2010ben, akkor rossz adatot írtam. Holnap megnéztem. Fejből volt mondtam már, hogy nem foglalkoztat.

2012. okt. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:

Csakhogy tisztázzunk valamit. A bullshit az az ami nem tényeken alapszik hanem véleményen. A kritikusok nem tényekre alapozzák, hanem véleményekre és a hab a tortán, hogy roppant felületesek.

Vannak olyan információk amelyeket nem lehet a neten keresztül ellenőrizni viszont utánna járással igen. A kritikus állításait sehogy sem lehet mivel azok nem tényeken alapszanak.


A lehetőség adott:

www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerdesek__3128088-valaki-be-tudna-bizonyitani-minden-ketseget-kizaroan-hogy-az-mlm-ben-csak-azok-

2012. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:

"Ha 100%os bizonyosságot akarsz, akkor két lehetőséged van. Vagy egy full kezdő mellett vagy folyamatosan és feljegyzel mindent."

Na pont ezért a te számaid pont ugyanakkora bullshitek. Te sem ülsz ott minden kezdő mellett, hogy ki mennyit foglalkozik a dologgal. És ez a "legalsó szint, második szint, harmadik szint, negyedik szint" és az átlagfizetés ezekhez az sem tényeken alapul, hanem becslésen. És gondolom erős felül-becslésen. Ezeket anno nekünk is elmondták, de akkor sem hittem el, ezek csak ígéretek. Mert egyszerűen ők sem ülnek ott mindenki mellett. Nem tudják, hogy ki hány órát töltött vele. Gondolom, akinek nem sikerül beszerveznie elég embert, vagy eladnia eleget, arra rálegyintenek, hogy biztos nem dolgozott eleget. Akinek meg sikerül, vagy mert mázlista, vagy mert éppolyan naiv és manipulálható ismerősei vannak, mint ő, azt meg beleszámolják az átlagba, és így kijön az, amit szeretnének. Ennyit a tény-imádatról...


"Az FLP magazin minden számában ott van 5-6 orvos száma."

Megnézem, hogy hova ne menjek ha beteg leszek...


"Te nagyon nem vagy képben a kereskedelemmel meg a reklámpiccal."

Tényekre lennék kíváncsi, hogy miért nem vagyok képben a kereskedelemmel és reklámpiaccal és miben látod másképp azt amit leírtam. Mert a másik tudásának leszólása úgy látom MLM-hívő sajátosság. Tényekre várok a tények emberétől.


"Aha és azt hozzákalkuláltad, hogy kb a 95-97% csak vásárló?"

Ezt a 95-97%-ot nem hiszem el. Olyan nincs, hogy átlagban 20-30 vásárlója lenne egy FLP-snek. Egy korábbi hozzászólásodban épp te állítottad, hogy 20-nál több embert nem is igen lehet kiszolgálni, tehát a 20 a max, vagyis akkor az átlag 10 körül lehet.


"Csakhogy tisztázzunk valamit. A bullshit az az ami nem tényeken alapszik hanem véleményen."

Úgy látom te sem tudsz nagyon tényeket mondani, csak kardoskodni az MLM mellett. És az orra alá dörgölni a kritikusoknak, hogy nem tudják mit kritizálnak, sőt semmi máshoz sem értenek. (marketing, kereskedelm, stb.) Tényeket viszont nem kapok, csak használhatatlan félinformációkat csepegtettek mindannyian, amivel meg lehet ideologizálni, hogy ti a tények emberei vagytok, viszont nem lehet kiszámolni semmi olyat, ami ellentmondana a csodás MLM marketingtervvel, hogy mindenki meggazdagszik, aki dolgozik.

2012. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:

"Ha 100%os bizonyosságot akarsz, akkor két lehetőséged van. Vagy egy full kezdő mellett vagy folyamatosan és feljegyzel mindent."

Na pont ezért a te számaid pont ugyanakkora bullshitek. Te sem ülsz ott minden kezdő mellett, hogy ki mennyit foglalkozik a dologgal.



Na ismét leírtad a véleményedet? Nem mellesleg nagyon tévedsz, mert minden kezdővel együtt kell dolgozni 2-3 hónapig. Addig semmit sem csinálnak egyedül. De persze te nagyon jól ismered az MLM-et. Pfffff


És ez a "legalsó szint, második szint, harmadik szint, negyedik szint" és az átlagfizetés ezekhez az sem tényeken alapul, hanem becslésen. És gondolom erős felül-becslésen.


Ezek nem becslések hanem tények. Menj és kérd el az emberek bónuszkimutatásait. Aztán számolgass. Jajj el is felejtettem,hogy te nem vagy hajlandó utána nézni a tényeknek csak a saját véleményedet szajkózod. Akkor tárgytalan.


Ezeket anno nekünk is elmondták, de akkor sem hittem el, ezek csak ígéretek. Mert egyszerűen ők sem ülnek ott mindenki mellett. Nem tudják, hogy ki hány órát töltött vele. Gondolom, akinek nem sikerül beszerveznie elég embert, vagy eladnia eleget, arra rálegyintenek, hogy biztos nem dolgozott eleget. Akinek meg sikerül, vagy mert mázlista, vagy mert éppolyan naiv és manipulálható ismerősei vannak, mint ő, azt meg beleszámolják az átlagba, és így kijön az, amit szeretnének. Ennyit a tény-imádatról...


"hiszem", "szerintem" ezek mind csak vélemények. Még mindig nem tényekről írsz csak véleményed van.



"Te nagyon nem vagy képben a kereskedelemmel meg a reklámpiccal."

Tényekre lennék kíváncsi, hogy miért nem vagyok képben a kereskedelemmel és reklámpiaccal és miben látod másképp azt amit leírtam. Mert a másik tudásának leszólása úgy látom MLM-hívő sajátosság. Tényekre várok a tények emberétől.


Tényeket. Leírsz egy akkora hülyeséget, hogy reklámozni nem is kerül sokba. Aki a reklámpiacon van az sírva röhög rajtad. Vagy éppen fogalmad sincs arról, hogy hogyan működnek a kereskedelmi láncolatok. Vagy csak éppen fogalmad sincs arról, hogy egy vállalkozás beindítása, működtetése mivel is jár pontosan. Ezek mind tények.


"Aha és azt hozzákalkuláltad, hogy kb a 95-97% csak vásárló?"

Ezt a 95-97%-ot nem hiszem el. Olyan nincs, hogy átlagban 20-30 vásárlója lenne egy FLP-snek. Egy korábbi hozzászólásodban épp te állítottad, hogy 20-nál több embert nem is igen lehet kiszolgálni, tehát a 20 a max, vagyis akkor az átlag 10 körül lehet.



Ez ismét nem hit kérdése. Te mindent amit leírsz a saját elképzelésedre alapozol. Ahogy leírtad, hogy te majd csak úgy a semmiből saját szellemi terméket fogsz előállítani és saját vállalkozásod lesz. Csak azt nem tudom, hogy mindehhez a több milliós kezdőtőkét meg úgy egyébként az ötletet miből fogod megteremteni. Végülis hitel is van a világon. Már csak azt nem tudom, hogy hogyan fogod működtetni, mivel a vállalatirányításhoz, a kereskedelemhez, a marketinghez és még sok máshoz sem konyítasz semmit sem.

Mérnöknek lehet, hogy jó leszel, ezt még nem tudni, mivel még csak most kaptál diplomát.

2012. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:

A személyeskedéssel most nem is foglalkoznék. Illetve azzal sem, hogy megint megkaptam, hogy a véleményemet írom le, nem a tényeket. Úgy látom, hogy ez MLM-es sajátosság, mert a Talk Fusion-ös haverom is ezekkel jön, és ő is személyeskedik, pedig alapból rendes és tehetséges (csak naiv és manipulálható) srác és évek alatt egyszer sem veszekedtünk, most pedig agymosott módon személyeskedik és sérteget engem, mert kritizálni mertem a cégét, amit imád. Ez a "nem tény, hanem vélemény" és a személyeskedés MLM-es aduász, ezeket mindenre rá lehet mondani. Valaki kritikát mond: bocs, ez a te véleményed. A személyeskedés hasonlóképpen.


"Leírsz egy akkora hülyeséget, hogy reklámozni nem is kerül sokba."

Nem azt írtam! Azt írtam, hogy a reklám sokkal kevesebbe kerül, mint a jutalék, amit az értékesítők kapnak. Ha 20 - 40 % a jutalék, akkor utóbbi esetében 1000 Ft-ból 400-at kap az értékesítő és 600-at a cég. Mobilreklám esetében viszont 600 Ft-onként nem fizetnek ki 400 Ft-ot reklámra. 60e Ft-os telefon telefon reklámdíja közel sem 40e Ft készülékenként.


"Csak azt nem tudom, hogy mindehhez a több milliós kezdőtőkét ... miből fogod megteremteni. Végülis hitel is van a világon."

Meg befektetők is...


"a vállalatirányításhoz, a kereskedelemhez, a marketinghez és még sok máshoz sem konyítasz semmit sem."

Azt nem tagadom, hogy van még mit tanulni ilyen téren. De megint csak a másik leszólása, személyeskedés! Hogy én mi mindenhez nem értek...


De itt is befejeztem a vitát, mint a másik "topik"-ban is, mert itt is parttalan. Ti sem tényekről beszéltek, hanem véleményekről, miközben ezzel vádoljátok a betévedt kritikusokat. Eszközötök pedig a személyeskedés és a másik leszólása, illetve a másik gondolatmenetének a teljes eliminálása azt állítva arról, hogy az vélemény, nem tény és ezért irreleváns. Ti ezt tanuljátok ott az MLM oktatásokon, hogy aki kritizál, az gyökér, annak csúnyán be kell szólni, azt és annak tudását le kell kritizálni a sárgaföldig. Ez gusztustalan, az MLM-től meg méginkább undorodom, mint amikor idejöttem véleményt nyilvánítani. Igen, ez az én egyéni VÉLEMÉNYem a dologról! Mocskos egy agymosott szekta az összes, ahol a kívülállókat le kell szólni, el kell tiporni. Aki pedig információszerzés céljából jött ide, annak javaslom, hogy olvassa el a korábbi válaszaimat, amikor még higgadt voltam! Hasta la vista!

2012. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:

""Leírsz egy akkora hülyeséget, hogy reklámozni nem is kerül sokba."

Nem azt írtam! Azt írtam, hogy a reklám sokkal kevesebbe kerül, mint a jutalék, amit az értékesítők kapnak. Ha 20 - 40 % a jutalék, akkor utóbbi esetében 1000 Ft-ból 400-at kap az értékesítő és 600-at a cég. Mobilreklám esetében viszont 600 Ft-onként nem fizetnek ki 400 Ft-ot reklámra. 60e Ft-os telefon telefon reklámdíja közel sem 40e Ft készülékenként."


Gratulálok. És mi lesz a kereskedelmi árrésekkel (gyártói, kisker, nagyker, és egyéb disztribútorok)? Ismét bizonyítottad, hogy hülye vagy a kereskedelmehez és a marketinghez is.


Igazad van van még mit tanulnod. Bőven!

2012. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:

A matek sem megy neki.


Nem is tudtam, hogy a 60-nak a 40%-a az 40. :D :D


"60e Ft-os telefon telefon reklámdíja közel sem 40e Ft készülékenként."


A teljes kereskedelmi láncot meg tényleg ki kell hagyni a számolásból az nem is létezik, mert mindenki közvetlenül a gyártótól veszi meg a termékeket. :D :D :D


Aki a tényekre kíváncsi az nem az ilyen igénytelenek agymenéseit olvassa hanem utána néz a valós információknak.

De ő sosem volt kíváncsi a valós adatokra csak arra amit kiagyalt a kicsi fejében. Félinformációk alapján.


Konkrét kérdésekre egyébként sosem válaszol. Ez csak nekem tűnt fel? Ha meg tényekkel állítják szembe akkor azt csak úgy simán figyelmen kívül hagyja.

2012. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!