Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem elég egyszerű,...

A kérdésem elég egyszerű, létezik-e olyan, hogy orra "hízás"?

Figyelt kérdés

Tehát, évekkel ezelőtt tök normális orrom volt, nem volt ilyen széles, de miután egyre jobban elkezdtem hízni (82 kiló vagyok, 181 cm magas), észrevettem egy kicsit később, hogy az orrom megnagyobbodott. Mind a két szélén olyan, mintha valami zsírréteg lenne rajta. Ha fogyok, onnan is fogok fogyni?


Előre is köszi a válaszokat, ez az első kérdésem az oldalon.


17/F



2012. szept. 11. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: Amikor mosolygok vagy nevetek, még szélesebb, és nagyon zavar... :S Amúgy, ne egy benga disznónak képzeljetek el, egyáltalán nem vagyok az a hű de kövér ember. Inkább csak van rajtam felesleg.
2012. szept. 11. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy 17 évesen megnőttél?

Gondolom, a micsodád is nagyobb lett, mint évekkel ezelőtt volt...

2012. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nagyot nőttem 1-2 év alatt.

Viszont eléggé zavaró ez a vastag orr... és tényleg olyan mikor kicsit fentebb emelem a fejem, és úgy nézem, mintha valami kicsit odalenne rakódva.

Akkor kezdett el zavarni, amikor a középsuliban megemlítették, hogy jó nagy krumpliorrom lett... Ha teljesen ellennék hízva, akkor nem is lenne olyan feltűnő szerintem, de egy vékonyabb archoz egy ilyen vastag orr nem valami jó...

2012. szept. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!