Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy híztam vagy...

Létezik hogy híztam vagy visszahízok?

Figyelt kérdés
Eddig 18 kgt fogytam de ezen a héten végig zabáltam mindent (igaz diétás dolgokat pl cukormentes müzliket,csirkemellet,zöldségfőzelékeket habarás nélkül,almát(naa azt rengeteget...)diétás joghurtokat fehérjeturmixot meg 2 tejberizst(azis diétás és dobozos)meg zabkását..)és heti 5x szoktam ellipszisjárózni egy héten de ezen a héten csak 3x csináltam meg.kgra azthiszem nem vagyok több de úgy érzem magam mint egy ház..szerintem dagadtabb vagyok.vagy csak beképzelem?Létezik hogy híztam?:(
2012. márc. 4. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogyókúra alatt szinte kiürül az emésztőrendszered, ami után hirtelen feltöltöd, ez hirtelen teltség érzetet okoz.

Tapasztaltam már én is, nagyon kényelmetlen, kicsit talán fájdalmas is tud lenni.

2012. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak úgy érzed. (Vagy lehet, hogy pl. meg fog jönni, és ezért kicsit felpuffadtál.)


Most én is nagyobb darabnak érzem magam, mint mondjuk két hete, pedig kilóra semmi sem változott. De két hete már teljesen elégedett volna magammal, most pedig nagynak látom a combomat, és nem tudom, hogy tényleg nőtt, vagy csak már hülye vagyok. :(

Mindenesetre ebbe nem szabad belesüppedni, mert ez jó út így az anorexia felé. Én most eldöntöttem, hogy egy ideig nem foglalkozom vele, nem méregetem magam naponta, nem figyelem a centiket, és a tükröt, mint egy megszállott.


Odafigyelek továbbra is az étkezésre, és remélem, hogy csak most túldramatizálom kicsit a dolgokat.

2012. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

fu halljátok olyan sokat segítettetek:(

első válaszoló: hát ja...nem azt érzem hogy tele van a gyomrom és jóllaktam,hanem még ennék de már szinte szétreped és fáj a gyomrom és hánynom kell pedig éhes vagy vagyok:(

második válaszoló: ugyan eez van velemis...ugyanezt csinálom és mindig elhatározom hogy most rendesen eszem nem méregetem magam és tojok bele de mindig megbotlok...van egykét nap amikor telljesen elégedett vagyok magammal máskor meg nagynak látom mindenem és sírni tudnék hogy namost ezért melóztam?-.- de vicc hogyha bezabálok annyival jobb kedvem van és szinte alig van bűntudatom:( ment a zöld kéz nektek.:)

2012. márc. 4. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Teljesen így vagyok én is! De komolyan: éhes is vagyok, de közben bennem van, hogy ha már sikerrel jártam, most ne rontsam el... Aztán estére mindig azt érzem, hogy "hát a mai napra nem vagyok büszke, de holnaptól..." - másnap megint.

De, ha racionálisan végiggondolom, közben igazából egyre kevesebbet eszem. Szerintem te is.


Hallod, hagyjuk ezt abba!!! Én nem akarok anorexiás lenni, és közben kezdem felismerni, hogy ez az.

És az is, hogy ducinak látjuk magunkat... Miért? Egyik napról a másikra nem lehet hízni, és pár napja még tök elégedett voltam... Akkor ma miért lennék kövér? Pedig úgy látom... :s Nem értem. :s


Szerintem fogadjuk meg tényleg, hogy egy ideig nem foglalkozunk ezzel, és ne nézegessük magunkat folyton!

A 18 kiló, amit fogytál, gyönyörű eredmény, biztos nem két nap alatt fogytad le. Ergo vissza se fogod hízni ennyi idő alatt.

Én olyan 15 kiló körül fogytam, de kb. fél év alatt. NEM FOG VISSZAJÖNNI egyik napról a másikra. Az nem lehet.

És az új, kis méretű ruháim egyáltalán nem kezdtek el szorítani, szóval... Beképzelem. És te is.

2012. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen igazad van! mintha valami mindig bebeszélné nekem-.- nem a saját eszemmel gondolkozom néha..15 kiló is komoly eredmény büszke lehetsz magadra:) és igen ennyi idő alatt nem lehet hízni..régebben meg volt ilyen kcal számolós dilim az almákat is lemértem-.- komolyan nem értem magam...:D köszi hogy megnyugtattál:)
2012. márc. 4. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok, ugyanilyen vagyok én is, racionálisan biztos vagyok benne, hogy beképzeljük az egészet, de ettől még borzalmasan nehéz, mert közben komolyan azt érzem, hogy ami eddig megfelelt az most már dagadt és muszáj tovább fogyni. Fogalmam sincs, mit lehet tenni, próbálom tudatosítani magamban, hogy képtelenség, remélem idővel ez beépül, mert én se szeretnék anorexiás lenni.

Gratulálok a fogyáshoz, szép eredmények! :)

2012. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor már hárman vagyunk...

De nem szabad ezt csinálni. Nem értem, hogy miért van, hogy egyszer büszke vagyok, tetszik, amit elértem... Máskor meg még fogyni akarok, még...

Közben meg a környezetem már nyaggat, hogy nehogy többet fogyjak. :s

Veletek nem csinálják ezt?

2012. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja...megértelek titeket.engem kikészít ha valaki mondja h már ne fogyjak vagy jajj de soványvagy igymegugy..
2012. márc. 5. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Na de lehet, hogy igaz, nem? :P Nem kiló vagy? (és hány cm)
2012. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!