Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik színtiszta fehérjepor,...

Létezik színtiszta fehérjepor, hízás megkönnyítésére? Nem a "nőjj hatalamsra 2 nap alatt" gyúrósporokra gondolok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az volna, hogy testalkatomból és anyagcserémből fakadóan nagyon nagyon nehezen hízom (utóbbi pár évben semmit se fel se le) pedig nagyon nagyon sokat eszem, válogatás nélkül. Mellette edzek is, aminek látszik az eredménye, de nyilván erőteljesebb lenne a dolgo ha lenne miből "építkezni"


Gyúrós porokat nem szeretnék venni, egy rakás vízmegkötő, egészségtelen xar van bennük, amikre semmi szükségem, nem célom minél gyorsabban bucira gyúrni magam. Engem az érdekelne, hogy kapható-e sima mezei fehérjepor emberi fogyasztásra, illetve valaki tud-e ilyet ajánlani?


Előre is köszönöm a segítséget és a linkeket!


2010. márc. 15. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehérje nem hizlal, a fehérje izmot épít, és max a sok izomtól többet mutat a mérleg.
2010. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen típusú hízásra gondoltam. Hogyha nincs miből, akkor az izmok sem tudnak épülni. Márpedig én valahogy felélem a tartalékaimat, és nem tudok egy nap hat csirkét megenni...
2010. márc. 15. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana tisztába tenni a fogalmakat: Táplálékkiegészítő és dopping között.

Egyébként igen lehet kapni, shop.builder.hu. Kb 1000 féle kiszerelés van, nem olyan nehéz megtalálni!

2010. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaterán egészen jóárúsítva vannak, nézd meg ott.
2010. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az rohadt élet hogy te nem évek óta gyursz:D vagy lehet mert nálunk is van pár gyerek...talán lehet az hogy nem kényelmesen kéne edzeni?:o

erre nem gondoltunk?:O meg az egészségtelen fehérjeport tudni kéne tápkiegészítőnek hívni meg illene tudni hogy kvára nem egészségtelen.

én 14.hónapja edzek és 23kilót hoztam fel.és kérdezi mindenki hogy hogyan?

mert én is edzek csak nem hízok hülyeség után mondom Akkor gyere el velem .

edzésen:

áá ezn nagyon nehéz .áá várj elfáradtam.áááhazamegyek ez fáj. és ha nem eggyütt edzünk percekig nézelődik kényelémesen edz. az arcára ki se ül a fájdalom semmi grimasz . és mégse hízik többet 5kilóknál.

vajon mért?:O

2010. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!