Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik ha nem mozgok annyit...

Létezik ha nem mozgok annyit akkor hiába fogytam le, egy idő után megjelennek a zsírpárák hízás nélkül is ha nem mozgok?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban elhatároztam,hogy lefogyok valamennyit. Sikerült is 65kg-ról 60-ra lefogyni.Szinte egész nyáron baromi sokat gyalogoltam,mozogtam(volt barátnőm miatt át kellett utaznom egész pesten keresztül rendszeresen).Szóval nem otthon poshadtam,hanem állandóan csináltam valamit,hol gyalogoltam jó pár kilométert naponta,futkároztam stb..De igazából 90%-ban gyors tempójú gyaloglás volt.Eléggé szép vékony alakom lett,de sajnos ősztől a suli és a zsúfolt hétköznapjaim miatt negyed annyit se mozgok mint nyáron.Egy hónapja vettem észre,hogy a derekamon,hasamon szinte ugyanúgy le van rakódva a zsír,fenekem is nagyobb lett,mintha 65kg lennék..De a mérleg mégis csak 60kg-ot mutat.Ha oldalról nézem magam a tükörbe a hasamnál látszik,hogy azért nem olyan mint 65kg-val,de azon kívül minden ugyanaz szinte.Ennyire számítana hogy mennyit mozgok?hiába maradok súlyra ugyanannyi ennyire "elzsírosodhatok"?

17/F 168cm


2012. jan. 19. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem mire vársz hogy beírja ide valaki hogy nem, amit a tükörben látsz az csak valami furcsa illúzió, aludj el szépen kisbalázs reggel felkelsz és egy szálkás test néz vissza rád és csak egy rossz álom volt az egész?


Magad írod: negyed annyit SE mozogsz, mit nyáron. Kajád nem tudom milyen. A diéta nem olyan, mint a jogsi, hogy leteszem aztán szarok rá! A tested egy dinamikusan változó sejttömeg, ami a táplálásának és a külső hatásoknak (edzés) megfelelően alkalmazkodik és változtatja a külalakját! Most ez TÉNYLEG ekkora csoda, hogy visszahízol, ha nem mozogsz?

2012. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trollol válasza:
Persze, hogy elzsírosodhatsz. Ha mellőzni szeretnéd a zsírpárnákat, akkor ne gyalogolj, hanem fuss le 1 héten kétszer annyit amennyit a tűrőképességed elbír! az a lényeg, hogy legalább a heti 2 alkalom legyen meg, a futás időtartama legyen mondjuk 30 perc! hajrá!
2012. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!