Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás lennék? 14/L

Anorexiás lennék? 14/L

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem eszem, csak épp annyit, hogy ne ájuljak el, sőt volt hogy már el is ájultam...175 centi vagyok és 53 kiló és még fogyni szeretnék, dagadtnak látom magam a tükörben, a combjaimat nagyon vastagnak találom, a szüleim, a barátaim, mindenki azt mondja hogy nagyon szép sovány vagyok de ne fogyjak tovább..és hogy ha igy folytatom kórházba fogok kerülni, ezt egy orvos is megmondta és evésre buzditott ha nem akarok 'meghalni'...
2011. márc. 18. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az vagy! De mondd, miért csinálod ezt? Miért jó ez neked?
2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha ilyen súllyal kövérnek látod magad, fogyni akarsz, és ilyen keveset eszel, akkor igen.

Próbálj meg segítséget kérni, szólj a szüleidnek, orvos, pszichológus, pszichiáter. Ha tovább fogysz, nagyon komoly gondjaid lehetnek, gondolom nem szeretnél heteket kórházban tölteni.

2011. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Anorexiás vagy. Az elsőnek pedig, ez egy betegség, nem ő tehet róla :/ sajnos ígylátja magát.
2011. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Első vagyok. Nem, nem betegség. Ez egy olyan dolog, ami fejben dől el. Pszichológiai oka van és ha rájössz mi az oka, akkor orvosolni lehet.
2011. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Kérd meg a szüleid, vagy barátaid, hogy fényképezzenek le! Ha majd azt megnézed reálisabb képet kapsz magadról mint a tükörből.
2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
igen anorexiás vagy :/ hát mindenképpen menj el valami orvoshoz(nem tudom ilyenkor kihez kell), és a szüleidtől is feltétlenül kérj segítséget. ha így fojtatod akár meg is halhatsz! és ezt nem ijesztegetés céljából mondom.
2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

hát valami van benne az biztos, anorexiás nagyon-nagyon jó úton haladsz felé vagy már az is vagy, a test tömeg indexed (BMI)-ed nagyon alacsony.

hallgass az orvosra és egyél. még nekem is azt mondják hogy sovány vagyok pedig én 170 cm vagyok 55 kg-val.

és ha így folytatod, hogy nem eszel csak annyit amennyit tényleg muszáj akkor lehet hogy majd a jövőben nem lehet gyereked, mert most amikor sokat fejlődsz nem kap meg minden tápanyagot a szervezeted és a pete sejtjeid károsodnak.

csak annyit tanácsolok hogy egyél!!!!!

2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyél! Minden egyes harapás, minden egyes elfogyasztott étel, valakinek az életét, az egészségét fogja visszaadni: a jövőbeni gyerekednek, az unokáidnak, a dédunokáidnak.
2011. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a fotó. Én akkor szembesültem a valósággal, amikor megláttam magam fényképen. Szörnyülködtem rajta. A tükör valahogy más.
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 175 centi körül vagyok és 62 kiló.. Egyáltalán nem vagyok kövér. Mellesleg a combjaidat nem akkor látod vastagnak véletlenül, amikor ülsz? Mert olyankor "rányomódik" a székre.Úgy szerintem kb. mindenkinek nagyok a combjai, 53 kiló meg egyáltalán nem kövér! Az első mondatodból ítélve: igen, anorexiás vagy. És ez fejben dől el, akaraterővel le lehet állni vele, de orvossal a legcélszerűbb.


14/F

2011. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!