Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
43kg vagyok 160cm-hez. Mostanában elég stresszes időszakon mentem keresztül így 47kgról fogytam le. Alig tudok enni, fáj a gyomrom. Én nem vettem észre magamon különösebb változást, szüleim hívták fel rá a figyelmem. Alacsony a vérnyomásom és sokat szédülök. Nagyon változó a hangulatom és depressziósnak érzem magam.
2012. máj. 27. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
azért nem eszel mert nem kivánod, vagy kövérnek látod magad?az utobbi esetben az vay..a többi meg a stressz, meg hogy nem eszel..
2012. máj. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel, akkor anorexiás vagy, igen. Próbálj meg enni, kisebb adagokat, amitől nincs hányingered v ilyesmi, h legyen benned valami kaja, akkor valszeg a vérnyomás is rendeződik.


Mivel nem írod, h kövérnek látnád magad, úgy anorexia nervózás nem vagy.

2012. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kövérnek látod magad, és azért ne meszel, és közben hányingered van az ételtől azt bulimiának hívják. De nem hiszem, hogy anorexiás vagy bulimiás lennél, szerintem csak a stressz miatt nem kívántad az ételt.
2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző, nézz már utána miröl beszélsz... fogalomzavarban vagy ha asszed ez a bulímia. ha csak ennyi lenne. kérdező, nem vagy anás és nehogy elhiggyétek hogy az is csak az aki kövérnek látja magát. az evészavaros nagyon összetett pszichés betegségek, csak emberek szeretnek össze vissza tudatlanul dobálózni a nevükkel...
2012. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam azt, hogy bulimiás. Csak elmondtam, hogy ilyen is van. Ha pedig tévedtem volna bocsáss meg, 13 éves vagyok.
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy anorexiás, nem akartál fogyni.
2012. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!