Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki sulyos halálos...

Ha valaki sulyos halálos beteg, esetleg rakos azt kimutatja a vérkép? Hogy van valami kilenges a szervezetbe?

Figyelt kérdés
25eves vagyok, állando emesztorendszeri problemaval, voltam vervetelen ami tökéletes volt, akkor valoszinutlen, h valami halalos betegsegem van ugye?!
2012. dec. 30. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem a kávé és a rendszeres mozgás segített ebben (persze a fentebb felsorolt ételek is hozzájárultak ,ja és a mindennapos odafigyelés)

Ez van

2012. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A gyulladást kimutatja, de nem minden rákot lehet felismerni csak a vérképből.
2012. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es! Ha nem értesz valamihez,ahhoz inkább ne szólj hozzá,mert több kárt csinálsz,mint hasznot!!

Inkább olvass utána,keress a neten és tanulj belőle,vagy válaszolj másra,az egsészségügyi témákat meg hagyd másnak.

2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 jegecske ***** válasza:
Néhány rákfajtánál speciális vérvizsgálat kimutatja, de ez kb három, úgy emlékszem, a mell, nőgyógyászati és prostata rákot mutatja ki a tumormarker
2013. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!