Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a nem túl jó...

Mit lehet tenni a nem túl jó alvás ellen? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy már idejét se tudom, hogy mióta folyamatosan álmodok minden nap ( amikre persze emlékszem). Reggelente nehezen ébredek kedvem sincs megmozdulni és a fejem is mintha tompán fájna egy darabig kelés után, talán a kialvatlanság miatt. Délután, ha a munkából hazaérek legszívesebben aludnék, mert elég fáradt vagyok, de nem akarok lefeküdni olyankor, mert éjszaka még ennyire se tudnék aludni. A magánéletemben nincsenek problémák és jól érzem magam a bőrömben, szóval nem nagyon értem miért is van ez. Ha tudtok megoldásokat kérlek írjatok minél többet, hátha valamelyik beválik. Köszönöm.

2013. jan. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Laborvizsgálatot kérnék esetleges vashiány miatt.

A TSH-pajzsmirigy- hormont is megnézetném.

2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleget iszol? Sportolsz? A fejfájást okozhatja az, hogy nem iszol eleget, a sport meg segít a jó alvásban (persze ha fizikai munkát végzel, akkor nem szóltam).
2013. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak vizet iszom és kb. napi 1 l-t így télen...de ez mellett levest is eszek egy héten többször, szóval szerintem nem ezzel van a probléma. :S Sportolás meg...fél órákat sétálok naponta haza a munkahelyemről már csak azért is, hogy mozogjak. :) Plussz néha tornázok is itthon, igaz nem napi szinten , de 2 hetente és olyankor több nap.
2013. jan. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!