Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet gond,...

Ez mennyire lehet gond, illetve illik, nem illik?

Figyelt kérdés

Ma nagyszüleimnél voltam, segíteni, reggel melegítőbe indultam el otthonról (ahhoz, ha csak mamáékhoz megyek, vagy leszaladok boltba, nem szoktam melltartót venni), aztán eszembe jutott, hogy hazafelé be kéne ugranom az orvoshoz, mert eléggé furán érzem magam mostanában. Bementem, meg is vizsgált, de kicsit kényelmetlenül éreztem magam, mivel a tüdőmet is meghallgatta, de nem volt rajtam melltartó, pedig már láttot máskor is így. Illetve gyerekkorom óta elég sokszor.


27n


2013. febr. 18. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

27?? Felnott ember vagy es meg ilyen h.lyesegekkel foglalkozol?

Ki nem szarja le hogy mit illik, mit nem illik?

Azt csinalsz amit akarsz, ha valakinek nem tettszik, tehet egy szivesseget. Raadasul orvoshoz mentel, az eg szerelmere, tudod hany meztelen testet latott mar az??? Raadasul gyerekkorod ota ismer!

Az mas, ha bemesz a doki meg szabadsagon van es egy fiatal, eszmeletlen jokepu doki helyettesiti, es neki kell levetkoznod ;) Na ott mar lenne okod pirulni :D

2013. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!