Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alig alszik a párom? Ez mitől...

Alig alszik a párom? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk szóval elégé fiatalok,hogy mondjuk alvási zavarai lennének(vagy lehet nem korhoz kötött)

A lényeg,hogy már együtt élünk egy éve és az utóbbi két hétben vettem észre,hogy nem alszik normálisan....

Késő éjjel fekszik le mert nézi ezeket a természetfilmeket...De korán munka előtt már fent van egy órával...Olyankor unalmában itt forgólódik mellettem..Sokszor felébreszt mivel simogat is.

Azt mondja,hogy nem tud aludni,ha alszik akkor meg felébred éjszaka akár többször is....

Lehet nincs alvás igénye? Elég sokat dolgozik...Itthon is bütyköl állandóan valamit és még szexmániás is..Szerintem egy normál ember ilyen nap után úgy aludna mint a bunda.

Van ilyen betegség egyáltalán,vagy ez teljesen normális?

Csak azért mert nem rég ilyen csak..


2013. márc. 4. 21:37
 1/6 anonim válasza:
Természetesen elég sok betegség mellékhatása lehet az, hogy nem tud aludni. Lehet a stressztől vagy az időváltozástól. Lehet pajzsmirigy probléma, insomnia, hypersomnia és parasomnia, de ezerféle más betegség tünete is lehet. De csak az is lehet, hogy energikusabbnak érzi magát, mint máskor.
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felzaklatta valami. Velem akkor szokott ilyen lenni, amikor valami nagyon felpörget, vagy megvisel. Olyankor előfordul, hogy egy héten keresztül minden este csak pár órát alszok, viszont egy-egy ilyen időszak végén összeesek a fáradtságtól. Kérdezgesd, hogy mi történt vele, hátha elmondja.
2013. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Persze,kérdeztem már tőle,hogy van e valami baj?

Ő nem értette a kérdést,hogy miért kérdezem ezt tőle?

Igazából nem látszik fáradtnak napközben sem.Ezért furcsa,hogy alig alszik még is milyen fitt.

:)

2013. márc. 4. 21:49
 4/6 anonim válasza:
Én sem tudok aludni már 7 hónapja, mert történt velem vmi ami eléggé megviselt és e mellet van nekem elég bajom, állandóan töröm a fejem.
2013. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, az is lehet, hogy csak agyal valamin és ezért nem tud aludni. Ilyen bárkinél előfordulhat szerintem.
2013. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el dolgozni pár hete és azóta nem tudok rendesen aludni. Lehet neki is pörög az agya pl. melón mint nekem.
2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!