Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórosan le vagyok fogyva...

Kórosan le vagyok fogyva 176/34 olyan vékonyak az izmaim, hogy járni se tudok. NEM tudok elmenni a boltba. Kórházba utaltak, de nem tudok befeküdni átmeneti! Később IGEN! Most mit tegyek, hogy átvészeljem addig! Legalább MENNI tudjak! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
A bolt 400 méterre van , otthon dolgozok.

2013. márc. 8. 14:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit! Ez már annyira súlyos,h ORVOSI KEZELÉS KELL és MINÉL ELŐBB!Ne húzd sokáig,mert BELEHALSZ!
2013. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
mire lesz időd befeküdni, addigra meghalsz! Vagy elhiszed és elfogadod vagy nem, de ez lesz a vége. Vagy MOST befekszel és elindulsz a gyógyulás útján vagy még otthon dolgozgatsz néhány napot, esetleg néhány hetet és többé nem lesz gondod semmire, mert ezt nem lehet túlélni. Igazad van, KÓROSAN le vagy fogyva, JELENLEG AZ ÉLETEDDEL JÁTSZOL!!!
2013. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ebbena helyzetben nincs olyan, ami miatt nem tudnál befeküdni. minden mást félre lehet és kell tenni, mert most ez a legfontosabb. élet-halál között lebegsz, itt már órák is számíthatnak, nemhogy napok-hetek
2013. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én is TUDOM de muszály, hogy a munkámat elvégezzem, mert a NAV bírságol ha nem adom be a mások dolgait ! És ha nem dolgozom nem élünk meg !
2013. márc. 8. 15:13
 5/29 anonim ***** válasza:

ha a családodnak kell a temetést fizetnie az jobb lesz?

fel akarjuk nyitni a szemed, azért vagyunk kegyetlenül őszinték. Ha nem gyógyulsz ki ebből, akkor nem csak bevételed nem lesz, de plusz kiadásokat is magad mögött hagysz

mindenki kereshet más könyvelőt, ha tegnap elütött volna az autó és Te az intenzíven feküdnél, akkor is mással kéne könyveltetniük

az életed érjen többet ennél!!!

2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mindenkit megértek és elfogadom, de Én most tanácsokat kértem, mit egyek, igyak mert a fogaim annyira rosszak, hogy bem tudok rágni, csak ezt nem tudják !!
2013. márc. 8. 15:34
 7/29 anonim ***** válasza:

ezt házilag nem tudod megoldani, hiába írjuk, hogy egyél sok friss gyümölcsöt, zöldséget pépesítve, szedj multivitamint, ez már kevés

infúzió és speciális tápszerek kellenek az életben maradáshoz

2013. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ime a kezelés: Első hét infúzió a család nem látogathat, majd két hét hízótáplálás és pszihológus, utána otthoni kezelés ! minimum három hét.
2013. márc. 8. 15:49
 9/29 anonim ***** válasza:
a hízótáplálás alatt szerintem már dolgozgathatsz a kórházban. még mindig jobb kezelés mellett könyvelni, mint kezelés helyett!!!!
2013. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Minden ételt harapok, és rögtön nyelem, néha majd meg fulladok. ezért pár óra múlva toaletten jönnek ki ami nem marad meg. éjszaka félek a bakiktól !
2013. márc. 8. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!