Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórosan le vagyok fogyva...

Kórosan le vagyok fogyva 176/34 olyan vékonyak az izmaim, hogy járni se tudok. NEM tudok elmenni a boltba. Kórházba utaltak, de nem tudok befeküdni átmeneti! Később IGEN! Most mit tegyek, hogy átvészeljem addig! Legalább MENNI tudjak! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
A bolt 400 méterre van , otthon dolgozok.

2013. márc. 8. 14:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ennek az elődjét ittam, most ezt veszem, amennyileg bírom anyagilag, tudom hogy felírhatja, . Ki tudna abban segíteni, hogy a Nekem pontos időpontban feküdjek be, (hónap21-köv. hónap 10)hogy mindent el tudjak intézni. Szerintetetek mi a biztosítéka annak, hogy ha kijövök akkor még fogadjanak, ne zárjanak ki, ne fordúljanak el tőlem (FELESÉGEM, GYEREKEM, Ügyfeleim)
2013. márc. 9. 17:40
 22/29 anonim ***** válasza:
Hiába iszogatod a tápszert,az sem mindenható,ahogy tapasztalod is. Miért gondolod,h el fognak Tőled fordulni?
2013. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

a kóros soványságod nem most kezdődött

miért kellett addig várni a kezeléssel hogy már majdnem meghalsz?

tőlünk mit vársz?

2013. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ahogy végig gondolom valami nagyon nincs rendben az életedben. Ez soványság már pszichoszomatikus zavar. Meg akarsz egyáltalán gyógyulni??
2013. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
igen igen minden gondolatom ez csak a nejetől egyszer már kapjak egy jó szót és nem veszekedést és órákig tartóo dorgálást
2013. márc. 10. 08:51
 26/29 anonim ***** válasza:
Lehet,h a nejed is már kínjában csinálja ezt,mert nem tud máshogy rajtad segíteni,meg hát idegesítő is,ha valaki ilyen makacsul ragaszkodik "buta" dolgokhoz.Láttad az itt válaszolók nagy része is inkább dühös lett a felfogásodtól,pedig Ők nem ismernek,nem szeretnek,nincsenek együtt veled,nem látják,ahogy tönkre mész.Már csak ezért is most ez legyen a legfontosabb "dolgod",h meggyógyulj.Hogy bebizonyítsd erős ember vagy Te is.
2013. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valakit érdekel, de azóta kértem beautalót a háziorvosomtól, a belgyógyászatra. a belgyógyászatra nagyon rövid idő műlva kell mennem, persze valószínüleg egyedül, mert a nejem dolgozik. Addig nagyon idegesítem magam és félek, hogy mit mondanak. Viszont már híztam és úgy érzem, hogy erősödtem is.
2013. márc. 13. 10:04
 28/29 anonim ***** válasza:
Kívánom,h gyógyulj meg! De először is a fejedben tedd helyre a dolgokat! És ezt nem elítélőleg írom!
2013. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, szerintetek mennyi aza testsúly, amikor már nem veszekednek velem?
2013. márc. 13. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!