Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heti 2-3szor szedek elevitet....

Heti 2-3szor szedek elevitet. Nem vagyok terhes csak szeretnék babát. Szeretnék valami C vitamint szedni. Lehet e mellett naponta valamit szedni? Mindegy mit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elevitben minden olyan vitamin benne van, ami egy női szervezet működéséhez kell. Ettől nem leszel könnyebben terhes, csak a kisbaba váráshoz megfelelő szinten lesznek az egyes vitaminok. Ha tényleg csak két-három naponta szeded, ilyen hűvös, szeles időben nyugodtan megspékelheted még napi 500 mg c-vitaminnal, azt nem tudod túladagolni, hiszen a felesleg kiürül a szervezetből. Arra viszont készülj fel, hogy a sok vitamin esetleg székrekedést okozhat.
2009. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell a C-vitamin még mellé,mert van benne elegendő! Én folsavat javasolnék plusszban naponta és vasat keheti 1-2x mellé!

Aztán,ha sikerül a babóca elküldenek vérvételre és abból kiderül,h melyek azok a vitaminik/ásv.anyagok amelyekből kevés van a szervezetedben!

2009. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy buzafü kapszula is jo!
2009. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Természtesen lehet. Minden étrendkiegészítőn rajta van miből mennyi van benne. Meg kell nézni mert ezen a területen teljes a káosz midenféle összetétellel vannak forgalomba vitaminok. Székrekedést nem kaphatsz vitamintól csak ha lassított felszívódású (értelem szerűen). Másrészt az elevit előtt is szült már néhány nő egészsges gyereket, pont ez az egyik olyan szer ami gyakolatilag csak pénzkidobás, mert olyan kevés mennyiségű benne a vitamin, hogy azzal csak placebo hatás érhető el.
2009. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!