Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs energiám, mit tegyek,...

Nincs energiám, mit tegyek, hogy újra önmagam legyek?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves srác vagyok MMA és boxolok is.Egy ideje egyszerűen nem tudok figyelni edzésen,fizikumom is romlott és egyszerűen lelassultam,és nem tudok odafigyelni rendesen.Jól étkezem,szedtem vas-tablettát vashiányra gyanakodva de nem segített,azután magneb6 ot kezdtem el szedni az eleinte mintha segített volna,de mostanára már az se segít.Heti 6-7 edzésem van.Mitől lehet ez a "kábaság" és mit tegyek,hogy javuljon? Előre is köszönöm.
2013. jún. 26. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, mint neked. Én pihentem egy hónapot(persze csináltam minden nap valamit) és minden helyreállt. Én kimerültem és szerintem te is. Nem vagyunk robotok, nekünk szükségünk van pihenésre. Pihenj te is és meglátod, jobb lesz.
2013. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tartottam pihenőt de,egyszerűen sehogy se jó,kimerülök az edzés közepén,egyszerűen nem tudok koncentrálni.Ha dolgozom itthon vagy ha csak ülök és pihenek akkor is ugyan úgy fáradt vagyok.Esetleg egy teljes vérkép kimutathat evvel kapcsolatban valamit vagy felesleges lenne ?
2013. júl. 29. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én hülyeségeket nem akarok mondani, úgyhogy ezt inkább az edzővel kéne megbeszélni.

Az én esetemben kimerülésről volt szó.

2013. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!