Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a nehéz...

Lehetséges, hogy a nehéz iskolatáskám miatt fáj a hátam? 15/F Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, igy gyakran előfordul hogy 2 napi cuccot kell magammal vinnem az iskolaban, mert a másik szülőmnél alszom. Pár éve már, hogy enyhén fáj a hátam, voltunk gyógymasszőrnél, megállapította, hogy izomcsomók vannak a hátamban, valamint a csuklyás izmomban. Nem oldaltáskát hordok, de a táskám nem egy szuper darab. Gimnáziumot most kezdtem, sok könyvem van és most is nagyon fáj egy izomcsommó a hátamban. Mi a megoldés?

2013. okt. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehet, hogy attól.

Valamit találj ki, ne járj úgy, mint én. Nekem sajnos nagyon csúnya gerincferdülésem lett. :(

2013. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógytorna gyakorlatokat szerehetsz az internetről. Mindig, amikor tudod (pl.:ha nincs rajtad a táska) húzd ki magad, tartsd egyenesen a hátad.
2013. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap egy gyógytorna gyakorlat és egy idő után jobb lesz. Az interneten biztos találsz ilyen gyakorlatokat. Próbáld mindig egyenesen tartani a hátadat, ha mondjuk nincsen rajtad a táska. Ha nem cselekszel időben, idős korodban szörnyen fog tudni fájni a hátad.
2013. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek ment a zöld. :)

Én annyit tennék hozzá, hogy a gyógytorna mellé tegyél valami hátizom erősítő gyakorlatot. Így, ha véletlenül ki is marad pár nap a tornából, nem kezd el rögtön fájni a hátad.

(Tudom butaság, de tapasztalatból tudom, hogy működik.)

2013. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen nekem is mindig attol fáj a hátam
2013. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!