Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki vagyok merülve teljesen....

Ki vagyok merülve teljesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom így kevés időm jut a pihenésre, pedig szeretek sokat aludni. Már annyira fáradt vagyok, hogy nagyon sok mindent elfelejtek és fizikailag is gyengébb vagyok. Sokszor azt érzem, hogy nem bírom már tovább. Pár hete 13 órát aludtam egyhuzamban. Jól esett de utána se voltam az igazi. Felmondani nem akarok mert nehezen találnék munkát, a pénz meg kell. Szabadságom már nincs.

26/F


2013. okt. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

most jön úgyis október 23, meg halottaknapja (nameg most is hétvége van) menj el egy fürdőbe, sétálni úgyis olyan szép idő van.

Vagy menj kirándulni :)

2013. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... nálunk karácsony se mindig van. Külföldre járok dolgozni és attól függ hogy mikorra érek haza.
2013. okt. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!