Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Burn-out szindróma?

Burn-out szindróma?

Figyelt kérdés
A feleségemen egyre inkább érzem és látom a "kiégés" szindróma jeleit. Hatalmas stressz alatt dolgozik, fáradt, alvászavarai, állandó megfelelés kényszere van és sokat szorong. Támogatom és segítem mindenben. Azt mondja csak a család, mi tartjuk benne a lelket. Szerintetek hová vezet ez? Hogyan húzhatnám ki a gödörből?
2014. febr. 12. 15:24
 1/9 anonim válasza:

Erre csak ennyit mondanék: Nem minden szeretet olyan szeretet amire a másik embernek szüksége van.


Kérdezd meg tőle: Mi az amit titkol?, ami már lassan felemészti, amiért minden erejét ami csak létezik a munkájába fojtja.


És ne nyeld be ha azt mondja, hogy szeret téged, mert ez nem igaz.

2014. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Abban reménykedhetsz egyedül, hogy lesz a nejedben annyi felelősség érzet,és erő, hogy mielőtt lép, elhagy téged felneveli a gyerekeit, akiket veled vállalt.

Semmi másba nem tudsz bízni.

2014. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem hiszem, hogy a család lenne a probléma. A munka és az azzal járó felelősség, nyomás gyötri. Miért titkolna bármit? Nem azt látom, hogy ezerrel koncentrálna rá és abba menekülne, éppen ellenkezőleg!
2014. febr. 12. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem félre értettek téged nagyon.

Vedd rá hogy mondjon fel, és keressen olyan munkát ahol kevesebb a teher. Nem tudom hogy álltok anyagilag de ha megteheted hogy egy ideig csak te dolgozz akkor mindenképp vedd rá hogy mondjon fel. Menjetek el valami körutazásra kb 15 naposra és legyen otthon 1-2 hónapig. Csak ez segíthet, mert előbb utóbb óriási bajok lesznek. Már most is azok vannak, de még nagyobbak lehetnek.

2014. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ne hallgass az 51%-os örök pesszimistára :)

Tudom, hogy nehéz munkahelyet találni, de talán az lehet itt a legjobb megoldás, hogy nyugisabb munkahelyet talál. Ebben segíthetsz neki. Abban is, hogy gyakran kikapcsolódtok, olyan helyekre menjetek, ahol feltöltődhet új energiával, és utána talán nem fog szorongani :) Amúgy mi a szorongásainak a tárgya?

Kitartás.

2014. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
(3) Aki járja vagy járta az útját, az pontosan tudja mit jelent az amit leírtál. Ha nem akarod természetesen nem kell meghallanod a valóságot. Akkor nyugodtan továbbra is a homokba dughatod a fejed, ahogy most is teszed látván a reakciódat.Csak nem kéne, mert a melletted lévő ember, nap mint nap erőn felül erőlködik, hogy még egy napot kibírjon.
2014. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hatoska

Pont hogy a férj nem dugja a fejét a homokba, pont hogy mellé áll, és próbálna segíteni.

mondom én is kiborultam a munkahelyi terhek miatt, de az otthoni kapcsolatom totálisan rendbe volt és van. A kettőnek semmi köze nem volt egymáshoz.

Jó férj vagy kérdező mert látod a problémát és a jeleket. Annyi van vissza hogy cselekedj.

2014. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Természetesen az új munkahelyen ugyan annyit fog melózni mint most, de haza is ráncigálhatod, bezárhatod, akkor meg azon fogsz erölködni, hogy kihúzz belőle pár értelmes mondatot, mert totálisan magába fog zárkózni.


Pesszimistának meg az az ember aki engem ismer az sose mond.:DD Ennyit a 84%-os örökös felém irányzott szövegéről.


Nem tudom mennyi idős vagy, de én a helyedben elgondolkodnék sok mindenen a helyedben.

2014. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy kb. fél éve dolgozik ezen a helyen még csak. Mindig kevés volt az önbizalma, és ez most tetőzik. Talán mert a főnöke elég szívós, kemény ember.

Azt mondja én vagyok a támasz, meg a család, a gyerek, csak azt várja, hogy végre otthon legyünk minden nap, mert akkor felenged. Mire gondolsz durva dolgok alatt? Nem szeretném, hogy bekattanjon.


Vannak terveink, amiken dolgozunk és ezek motiválják is, de a munka...

2014. febr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!