Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Röntgennel lehet látni, hogy...

Sandy96 kérdése:

Röntgennel lehet látni, hogy valakinek van-e a hasába pici? Mármint kisbaba

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kismamát nem szabad röntgenezni, veszélyezteti a picit. Őket Ultrahanggal vizsgálják.

De ha valami veszélyes oknál fogva elkerülhetetlen a röntgen, csak akkor látja a babát, ha már a csontjai fejlődésben vannak.

Mert ha belegondolsz a RTG. a csontozatodat mutatja.

2014. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség gyanúja esetén szigorúan tilos minden röntgen! A legártalmasabb az első időszakban.
2014. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha csontokat nem láttam, csak olyan átlátszoo volt mint nekem a husom volt, bőröm... bocsi a fura kifejezésért. de oylasmi alakja volt, legalábbi szserintem. de nagy volt, mint. kb 15 cm. lehet h az a gyomrom volt?? XD mert egyáltalán nicns hasam, de ha terhes lennék, akkor max 1 hoonapos lenne
2014. ápr. 8. 18:56
 4/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kértem.... nem hülyeséget!! szted mirét kértem segiitséget?????? mert nem tudom! ink normális szövegetr iirtál vna -.- kösz a sememit
2014. ápr. 8. 19:03
 5/11 A kérdező kommentje:
proobálok megnyugodni >.<
2014. ápr. 8. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy egy hónapos magzat közel sincs 15 cm. Esetleg 15mm, de lehet még ezzel is sokat saccolok rá.

2. Ha feltételezed, hogy lehet a gyomrod, akkor nem lehet magzat, mert 2 külön helyen helyezkednek el.


Nézz utána kicsit a dolgoknak, hány éves vagy te??????

2014. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hetesen 2-3 mm-es petzsák van :)

De ezt te is meg tudtad volna nézni a google segítségével :)

Ha baba lenne, akkor az biztosan feltűnt volna a röntgent készítőknek is.

2014. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne latni onnantol, hogy megjelennek a csontok. 1 honaposan meg veletlenul sincsenek....
2014. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! a legfontosabb, azré tpánikoltam be, mert, nem szeretném, hogy a kisbabám váratlanul toppanna be! hanem úgy jönne, hogy már várjuk, hogy legyen kisbabánk :) sztem sokkal jobb, ha iigy történik meg a dolog. és ha majd nagy lesz, neki is jobban esik, ha azt hallja, h vártalak
2014. ápr. 8. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Az rajtatok múlik, hogy váratlanul lesz-e vagy sem. Tudod védekezés!
2014. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!