Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez már alkoholizmusnak számít?

Ez már alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottam a barátnőmmel, minden este csak úgy megiszok egy whiskey kólát, vagy 1 sört, vagy mind2-t. Csak az íze kedvéért, na meg azért mert picit ellazít.

Ez már kezdő alkoholizmus, aggódjak emiatt?


2013. dec. 26. 17:16
 1/5 intrepid ***** válasza:
54%
Belépőszint, mert minden nap. Nem vagy még alkesz, de....
2013. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendszeres, akkor mennyiségtől függetlenül alkoholizmus. Mindenképp aggódj!
2013. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Így kezdi mindenki, aztán még egy kicsit ,még egy kicsit..
2013. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minden este megiszom egy pohár bort vacsi után. ha nincs itthon, akkor nem iszom, és nem esem kétségbe.

ha tudsz mértéket tartani, akkor nem leszel alkoholista. akkor van baj, ha már hiányzik, ha muszáj elmenned és venni. azért inkább csak egyiket idd a 2 közül.

2013. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyre kevesebbet kène innod, mert amúgy pèldául ha napi egy deci bort megiszol az mèg egèszsèges k. De könnyen meg lehet szokni hogx mindennap iszol aztán mondjuk egyre többet kívánsz stb, szóval igazuk van az előttem válaszolóknak. Mindenkèpp csak egèszsèges mennyisègben igyál.
2013. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!