Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora összeg...

Szerinted mekkora összeg lenne "reális", hogy korábbi időpontot kapjak?

Figyelt kérdés
H.nap megyek kórházba (3 hete kértem időpontot vizsgálatra) azt tudom, hogy h.nap csak konzultáció lesz. Nem magán kórház. Valószínű új időpontot kell kérnem a vizsgálatra mennyit adjak? Az nem kérdés, hogy adok csak kis segítség kellene, mennyit is? A recepciósnak adnám, hogy korábbi időpontot adjon ne kelljen 3 hetet várnom. 2 ezer elég? Nem tudom, hogy mennek az ilyen dolgok. Becsúztatnám, hogy hölgyem nem tudom itt, hogy mennek a dolgok, de szeretnék egy korábbi időpontot pl. jövő hét végére. :D Ennyi lenne az egész szerintem, vagy elég lenne 1 ezres és az orvosnak a vizsgálat előtt 2 ezer, hogy érezze a törődést? Köszi: 20F
2014. máj. 28. 10:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Sikerrel jártál? Én jövő hónapra kaptam időpontot tükrözésre :/ :(
2014. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

utolsó neked mi a f**sz bajod van? idegbeteg, nem lehet megbeszélni? fogyaték*s!


Engem is érdekelne kérdező, hogy mi lett.

2014. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Kedves 22-es hozzászóló! Jobban is teszed ha elmész innen, tök normálisan megkérdeztem a kérdezőt, hogy mikorra kapott időpontot, nem tudtam, hogy a Te engedélyed kell hozzá... ez szánalmas.
2014. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Törölték is a kommentjét. Sokan csak azért járnak ide hogy fröcsögjenek, rosszindulatúak. Milyen tükrözés lesz? Irhattok privátot is.
2014. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Sajna nem volt rá lehetőség és péntek 13-ra kaptam végül időpontot ami barátok között is bő két hét. Bent volt a főorvos meg 3 ápolónő féleség és egy beteg akit tükröztek szóval nem volt alkalmas a helyzet nem próbáltam meg. :S Gyomor tükrözés am. Nem így képzeltem el a helyzetet. Azt hittem egyedül lesz a nő a recepción ő ad majd időpontot, de közel sem ez történt. :D
2014. jún. 9. 18:02
 26/36 A kérdező kommentje:
Máj 29-én voltam. :D És péntek 13-ra kaptam. SZóval végül is nem olyan vészes. De ez is csak azért két hét mert a főorvos szabira ment. D: Ezt hallottam ott sunyiban beszélték. Jövő hónap? Az kicsit húzós főleg ha problémája van az embernek.
2014. jún. 9. 18:04
 27/36 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy a várólistán előtted lévőknek nincs problémájuk, ők fiatalos vagányságból készülnek gyomortükrözésre, csakis egyedül ti vagytok betegek.
2014. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál Kérdező! Remélem Neked szerencsét hoz a péntek 13 és minden rendben lesz. Itt is szabin vannak dokik sajnos nálam gyomor és vastagbéltükrözés is lesz mivel vérzés is van, de így is július 24 az időpont. Sok szerencsét :)
2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam gyomortükrözésen 4 órát kellett várnom és ezalatt az idő alatt KETTEN mentek haza vizsgálat nélkül hogy nem tudják megcsinálni nem tudják lenyelni csövet. 2 időpont ment pocsékba 1 nap alatt.


Ha nem volt még gyomortükrözésed szépen nyugodtan csináld amit mondanak lidokaintól lehet fulladásérzésed de ne pánikolj csak nyugodtan.


Vastagbéltükrözésem nem volt az még rosszabb lehet. Vérzéssel ilyen sokat várakoztatni nálunk is van ilyen. Meg lehet halni mire oda jut ember pedig ilyenkor igenis számítanak napok hetek.

2014. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nah ma délelőtt volt a tükrözés. Lidokaint fújnak a torkodba (érzéstelenítés) céljából egy kis műanyag üreges karikára kell ráharapni azon vezetik le a csüvet. Mit mondjak nem kellemes érzés, folyt a nyálam meg a könnyem is. De max. 2 percig volt lent a cső. :D Sokat segített, hogy itt nagyon rendesek voltak, az aszisztens mondta, hogy tegeződjünk a doktornő meg keet fogott és teljesen normális, közvetlen volt. Meg is lepődtem mivel Tb fizeti az ember azt hinné nem foglalkoznak a betegekkel és még is. :D Am. közben azt érzed, hogy hánynod kell és fogsz is, de mivel üres gyomorra mész nem fog kijönni semmi csak nyál. Ne pánikolj az elején nyelj egyet aztán az orrodon vedd a levegőt. Bár én közben is nyeltem mert úgy esett jól és lám semmi sem lett. Magyarán hányjál nyugodtan nem fog kijönni csak nyál! A közepén elkapott egy kis pánik hangulat, de embereltem magam egy nyikk nélkül végig csináltam. :D Menni fog ez neked is! Csak ne parázd túl a dolgot! :D
2014. jún. 13. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!