Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora összeg...

Szerinted mekkora összeg lenne "reális", hogy korábbi időpontot kapjak?

Figyelt kérdés
H.nap megyek kórházba (3 hete kértem időpontot vizsgálatra) azt tudom, hogy h.nap csak konzultáció lesz. Nem magán kórház. Valószínű új időpontot kell kérnem a vizsgálatra mennyit adjak? Az nem kérdés, hogy adok csak kis segítség kellene, mennyit is? A recepciósnak adnám, hogy korábbi időpontot adjon ne kelljen 3 hetet várnom. 2 ezer elég? Nem tudom, hogy mennek az ilyen dolgok. Becsúztatnám, hogy hölgyem nem tudom itt, hogy mennek a dolgok, de szeretnék egy korábbi időpontot pl. jövő hét végére. :D Ennyi lenne az egész szerintem, vagy elég lenne 1 ezres és az orvosnak a vizsgálat előtt 2 ezer, hogy érezze a törődést? Köszi: 20F
2014. máj. 28. 10:43
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ja és az öklendezés elég kellemetlen, de nem fogsz bele halni. Most már eszegetek meg iszok is szóval a napod sem megy rá. D:
2014. jún. 13. 13:49
 32/36 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, túl vagy rajta :) mindent rendben találtak?
2014. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mintát vesznek majd nálad is és vissza kell menni az eredményért, de látszólag igen. Bár tudom, hogy valamit biztosan fognak találni. Már ideje lenne. :D
2014. jún. 13. 18:42
 34/36 A kérdező kommentje:
Nah akkor most jön a végbéltükrözés! Már előre artok tőle, de biztosan lehet érzéstelenítőt kérni. Volt már a kommentelők közül valakinek hasonló vizsgálata? Remélem legrosszabb esetben is csak annyira kellemetlen mint a gyomortükrözés! :D
2014. júl. 2. 15:10
 35/36 anonim ***** válasza:
Azon már túl vagyok. A póz amit fel kell venned elég kínos, kellemetlen, de pár perc az egész. Hogy hogy végbéltükrözésre küldtek? :O ahhoz nincs érzéstelenítő én úgy tudom, 1 napos koplalás és 1 beöntés előzi meg. (nálunk legalábbis) Könnyebb elviselni mint a gyomortükrözést.
2014. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én sokallom az 1000 forintot. 500-500.- azt osztozzanak rajta. Bár a 200 ft jobb lenne, no de aprópénzt kellemetlen adni.
2015. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!