Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora összeg...

Szerinted mekkora összeg lenne "reális", hogy korábbi időpontot kapjak?

Figyelt kérdés
H.nap megyek kórházba (3 hete kértem időpontot vizsgálatra) azt tudom, hogy h.nap csak konzultáció lesz. Nem magán kórház. Valószínű új időpontot kell kérnem a vizsgálatra mennyit adjak? Az nem kérdés, hogy adok csak kis segítség kellene, mennyit is? A recepciósnak adnám, hogy korábbi időpontot adjon ne kelljen 3 hetet várnom. 2 ezer elég? Nem tudom, hogy mennek az ilyen dolgok. Becsúztatnám, hogy hölgyem nem tudom itt, hogy mennek a dolgok, de szeretnék egy korábbi időpontot pl. jövő hét végére. :D Ennyi lenne az egész szerintem, vagy elég lenne 1 ezres és az orvosnak a vizsgálat előtt 2 ezer, hogy érezze a törődést? Köszi: 20F
2014. máj. 28. 10:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"Nem elvenni akarom csak előrébb kerülni amiért fizetnék is "


Mit nem értesz azon, hogy BE VANNAK TELVE a helyek. Ha előrébb jutsz, az pontosan azt jelenti, hogy valakit arról a helyről kitúrtál!!!!

Nem tudom te mit szólnál, ha lenne egy időpontod, aztán felhívnának, hogy sorry, menj már két héttel később, mert itt volt vki, aki fizetett 2 ezret a helyedért....


Ha annyira gyors ellátást akarsz, akkor fizess a magánrendelésért!!!!

2014. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
1ooo-2000 Ft? Belenevetnének az arcodba.
2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Oké várok két hetet vagy 1 hónapot! Neked nem nagy gond persze a gép mögül magyarázni. Utolsó te biztos jártas vagy az iyenekben azért írsz ilyen ésszerű dolgokat. Hálapénznek hívják és nem tízezrekre kell gondolni. Egy műtétre hónapokat vár? Igen és? Más is annyit vár nekem meg egy eygszerű gyomortükrözésre lenne szükségem ami 25 perc. Ne, hogy már köpködjetek rám azért emrt előrébb akarok kerüni aki meg embert ver,öl milliókat lop amellett meg elsétáltok. Gratulálhatsz is akkor is megpróbálom h.nap.
2014. máj. 28. 13:40
 14/36 anonim ***** válasza:
13, képzeld el, hogy jóformán mindenkinek volt már dolga a kórházban. És mindannyian kivártuk a sorunkat. Egy aljas önző sz_rrágó vagy, ennyi konklúziót sikerült levonnom ebből a topikból...
2014. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Rendben kösz a hozzászólást szerintem meg csak megpróbálok mindent megtenni azért, hogy kiderüljön mi a problémám. De ahogy gondolod. 3 hetet vártam azért, hogy bemenjek nem akarok még 3-at. Ennyire egyszerű. Sz@rrágó az anyád az!
2014. máj. 28. 13:48
 16/36 anonim ***** válasza:
Mindenki más is mindent megpróbál megtenni azért, hogy az ő problémája kiderüljön, erre jön valaki olyan, mint te.
2014. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
És elviszi a helyét.
2014. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
1,5 hónapot kellett volna gyomortükrözésre várnom, elmentem magánorvoshoz! ma már így működik :(
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ne a kérdezőt bántsátok, mert megpróbál így korábbi időpontot kapni. Az lesz nagy gáz ha az asszisztens elfogadja a pénzt és beírja valaki helyére!!! :/
2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Biztosan dolgozó, magadat fenntartó ember vagy! Én mivel tanulok nem akarok a saját (szüleimtől kapott) pénzemet magánorvosra költeni! Szerintem érthető! De h.nap kiderül lobbizok egyet hátha!
2014. máj. 28. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!