Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy menjek oda a pszichológus...

Hogy menjek oda a pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem vagdosni a csuklóm. Egyszer már abbahagytam de most megint elkezdtem. Tudom, hogy ez nem jó és szeretnék elmenni az iskola pszichológushoz, de mem tudom, hogy kell odamenni hozzá? Egyszerűen mondjam el neki és kész? Ilyenkor mit tud segíteni egy pszichológus ?

2014. dec. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, a pszichológusnak ez a munkája, tudni fogja, hogy mit kell mondani, mit kell kérdezni. Ne aggódj! Voltam már egy pár pszichológusnál, iskolapszichológusnál is, tudják ők a dolgukat. Ha nem tudod mit mondj, ő majd úgyis kiszedi belőled, ami fontos ahhoz, hogy segíteni tudjon. :)
2014. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egyszeruen odamesz es azt mondod, hogy szeretnel egy idopontot kerni, mert segitsegre van szukseged. Nem kell felni, ez a dolga neki. Csak nyugodtan menj el hozza. Egyebkent ez nem egy ritka dolog, fiatalok kozott eleg gyakori, nem fog meglepodni, es rosszat sem fog gondolni rolad. Szoval fel a fejjel! :)
2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!