Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Butaságot csináltam?

Butaságot csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap veszekedtem a párommal és nagyon úgy tűnik, hogy szakítottunk. Ezért meg akartam ölni magamat,és bevettem 1 doboz fogamzásgátlót. (Jangee, kb 60 db)Ez volt olyan este 7-8 körül, utána este 11kor megpróbáltam kihányni, de nem ment. Egész este rosszul aludtam, ma pedig mikor felkeltem egyből menni kellett a wc-re mert hányni kellet. Ez után ettem 1 nagyon keveset, de azt is kihánytam. Most mit tegyek, orvoshoz nem akarok menni. Kérlek segítsetek.

2015. júl. 3. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
meghalni nem fogsz, de elég valószínű hogy többé nem lehet gyereked
2015. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz!!!
2015. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csak egy lány 152846 válasza:
Át érzem kicsit a helyzeted mert én többször is megakartam ölni magam csak mert elég csúnyán veszekedtünk. De hidd el ez nem megoldás. Próbálj vele beszélgetni ha még van rá lehetőséged.Próbálj kibékülni vele ha még szeret akkor van esélyes ha már nem akkor hidd el jobbat érdemelsz. Remélem jól vagy és ne bántsd magad többé!!!
2015. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
adtál a hormonjaidnak egy jókora lökést, amit nem kellett volna... mindenképp orvos, lehet, idővel helyreáll minden bent, de lehet, felborul majd a hormonháztartásod és kezelni kell.
2015. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Butaság volt. Mégis, milyen hatást vártál egy doboz fogamzásgátlótól???
2015. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Elgondolkodtam azon amit tettem és rájöttem, hogy nagyon nagy butaságot csináltam, amit többé nem fogok megismételni. Köszönöm a tanácsaitokat.
2015. júl. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!