Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te is viszed a gyereked...

Te is viszed a gyereked természetgyógyászhoz? Elmenjek vele? ém még gyerek vagyok.

Figyelt kérdés
van értelme fizetni ilyenért annyi pénzt? szerintem hülyeség

2015. aug. 23. 08:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy. Minek? Az egész szélhámosság.
2015. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem egyszer fordult már elő, hogy a szülők a beteg gyereküket természetgyógyászhoz vitték, majd az meghalt, amiért nem a megfelelő minőségű orvosi segítséget kapta. A szülők pedig mehettek a börtönbe.

Persze, van értelme.

2015. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
A termeszetgyogyaszat meg a kuruzslas nem ugyanaz. Amikor pl megfazol és mézes citromos teát iszol, vagy kohogesre hagyma héj teát, az termeszetgyogyaszat. A kuruzslas meg amikor az "orvos" kétszer vegighuzza a kezét a fejeden és közli, hogy eltavolitotta az agydaganatodat. Én használok természetes gyógymódokat: gyogyteakat, fűszereket, levendula és mentol olajat, stb.
2015. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%
de végül is mért mennétek? mi a bajod?
2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
32%

Olvastam a műveletlen hozzászólásokat.

A szakmában dolgozom mint gyógyszerész és elárulhatom,hogy az emberek nagyrésze amit gyógyításnak hisz az nem más mint ÜZLETELÉS gyógyszerekkel, az orvosok lefizetése a gyártó vállalatok felől, hogy az ő termékeiket írja fel gyakrabban. De ugye azzal tisztában vagytok nemcsak egy vállalat keresi fel őket hanem nagyon sok mert mind pénz éhes de annyira, hogy az anyját eladná ha rendelnétek tőlük 15 doboz tablettát amihez adnak +2őt ajándékba.

Az általános orvostól a szakorvosig mindegyik csak mérgezi az embereket ugyanis a betegségnek lelki oka van amivel nemtörődnek DE AKI akarna ezzel foglalkozni vagyis igyekezni fellelni a betegség valódi okát a kezelt személynél azt az orvost kieszközlik a többiektől mert nemnyomja a gyógyszergyárak szekerét!

Manapság már egyre nagyobb táskába kell a 50es korosztály gyógyszereit is rakni mert a kedves orvos társadalom egy hatóanyaggal rendelkező készítményt legalább 5 nevű termékben szedeti az emberekkel. Példaként említhető: Voltaren, Veral, Diclobene, Diclofenac, Diclac tablettákat. Szóval az itt felsoroltak közül mindegyik másik vállalathoz tartozik. Az orvosnak kell mindegyiket írnia mert ha nem akkor kiugranak rá a vállalatok képviselői.

Továbbá ha megérkeznek hozzánk a patikába akkor az a kérdésük,hogy mennyit lehetne rendelni nem pedig az, hogy az adott termék mennyi embernek segített! Erre nemkíváncsi egyik sem mert tudják jól,hogy nagyrészt senkinek sem mert csupán a tüneteket nyomják el, a másik pedig az,hogy a haszon az fontos nekik!

Az osztály vezető orvosok maguk járnak komoly természetgyógyászakhoz és energatiaki kezelésekre amit a hozzájuk forduló betegekkel nemosztanak meg ugyanis a kölcsönből vett luxus autókat nemtudnák kifizetni ha lelkiismeretesek lennének a tőlük segítséget kérő emberekkel.

Természetesen senkisek sem kell ezt elhinnie de ha nyitva van a szeme akkor maga is könnyen rájöhet,hogy mi a valóság és mi az amit a média nyomat és az orvos társadalom! Állítólag a technika fejlődik a patikák kínálata mindenre megoldást nyújt de valahogyan az emeberek egyre betegebbek és egyre fiatalabban kell orvoshoz menniük.

A rendszer amit támogattok minél több beteget gyárt de nemveszitek észre,hogy ti éltetitek a határtalan kiegészítő és tabletta vásárlással!

2015. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%

13as, de ezek a kézrátétellel "gyógyítók" is természetgyógyásznak mondják magukat. A gyógynövények az teljesen már kategória. Egyébként én nem viszem. Anyám hordott engem meg tesómat, de már 10 évesen is hánynom kellett ezektől. Anyámat teljesen behülyítették, pedig nem buta nő és mégis. Iszonyat pénzeket legomboltak róla... Mamám meg veszi rohadt drágán a hiperszuper lúgos vizet. Hihetetlen amúgy, egyszer elmentem vele, és a csávónak van valami tákolmánya, azon küldi keresztül a sima ásványvizet, hogy az a gép lúgosítja... Egyszer kiszámoltuk, hogy hány hektolitert(!) kellene meginni belőle, hogy a gyomor 1es pH-ját csak semlegesítse! De azért csak veszi... Ez a "lúgosítás" szerintem még undorítóbb, már egész üzletág épül rá. És hiába mutatjuk az embereknek a kísérleti eredményeket, a tényeket, le se szarják. Homeopátiás cukorgolyócskák ugyan el.

Utolsó te meg szégyelld magad! Kár volt rád pazarolni az egyetemi tandíjad. Természetes, hogy a gyárak a profitért dolgoznak, nem az emberek két szép szeméért. Én gyógyszergyárnak dolgozom nekem kell bemutatni. De lehet hogy te már nem is élnél, mert 5 évesen elpatkoltál torokgyíkban, ha ezek a csúnya gonosz cégek nem költenének milliárdokat gyógyszerkutatásra. Gondolom a gyereked se oltatod be, mert abban is chip van...

2015. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

nincs semmi komoly bajom, sem.

sőt még apát is megvizsgálnák, gondolom drága és nincs is értelme.


amúgy én már voltam sokszor, de hiába... ép ezért kérdezem.

2015. aug. 23. 12:56
 18/32 anonim válasza:
29%

16 os a válaszom a kérdésedre: Természetesen én sem oltatom be és még az a néhány valóban orvos barátom sem akik nemképezik a kapzsi orvosok táradalmát!

Veled nemkívánok beszélgetni ugyanis vasárnap van és ugye holnaptól találkozhatok a te fajtáddal a patikában.

Az orvosok akiket említettem inkább kifizetik a büntetést az elmaradt oltásért, aztán a te munkaköröddel foglalkozó egyéneket egyenesen nemfogadják munka idől alatt de még utána sem!

Gondolom neked is van iskolád a munkádra amiből következik, hogy tisztában kellene lenned vele NINCSEN TEST AZONOS MOLEKULA a gyógyszerekben legyártva! Mert minden egyes ember szervezete más és másképpen reagál.

Nekünk a prof megmondta amikor tanultunk: A természet volt elsőként nempedig a gyógyszerek amiket füstölgő légszennyező gyárakban állítanak elő!

2015. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

15-ös, te egyrészt hülye vagy, másrészt tuti, hogy nem gyógyszerész, max kisegítő asszisztens (magyarul bolti eladó, csak gyógyszertárban dolgozol.) Azért, mert hülye voltál elvégezni az egyetemet, ne fröcsögj azokra, akik megtették. Patikalátogató hálózatok is vannak, OTC termékekkel, táplálékkiegészítőkkel, kozmetikumokkal jóval nagyobb a biznisz, nem a vényköteles gyógyszerekből van a haszon, azok rögzített térítési díjjal és fix árréssel mennek.

Azt meg megnézném, hogy a tüszős mandulagyulladást pl. milyen lelki okora vezeted vissza, és hogyan kéne gyógyítani szerinted pszichés alapon. Az 50-es korosztály betegségeinek minimum 80%-a civilizációs és sz@r életmódból adódó nyavalya, minden körzeti rendelő tele van felvilágosító plakátokkal, brosúrákkal, elmondják a hipertóniásnak, hogy fogyjon le, mozogjon, ne bagózzon stb., aztán vagy betartja, vagy nem, leginkább nem. Nehogy már az orvost hibáztasd a beteg hülyeségéért, felnőtt ember felelős önmagáért, az egészségéért is annyiban, hogy legalább nem rombolja.


A kérdésről: vannak a természetgyógyászatnak olyan területei, amik enyhébb betegségeknél, ill. kiegészítő terápiaként valóban működnek. Egyre több orvos végez el természetgyógyász tanfolyamot is, az ilyenekhez nyugodtan el lehet menni. A sarlatánokat viszont ugyanúgy börtönnel sújtanám, mint bárkit, aki tartós egészségkárosodást okoz másnak, plusz a dupláját visszafizettetném vele annak, amit kicsalt a betegtől. Érdemes abba belegondolni, hogy állandó a sírás-rívás azon, hogy a gyógyszerek drágák, miközben éves szinten közel annyit költenek az emberek ilyen-olyan ufócseppre, csodagombára, mint a teljes gyógyszerkassza.

2015. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%
Ha a természetgyógyászat olyan jó, akkor miért adják aranyáron az ottani termékeket? Ezekhez nem kell semmiféle különleges eljárás vagy bonyolult gépek és gyártósorok, akkor mi indokolja a szimpla növények horror (és ellenőrizhetetlen) árát? Csak nem a kapzsiság? Csak nem ezért ekézik az orvosokat és gyógyszergyárakat, mert akkor a sok megfélemlített és félrevezetett ember kénytelen hozzájuk fordulni? Milyen érdekes, hogy nálam beváltak a gyűlölt gyógyszerek. Na erre mi a válasz? Véletlen? Elhiszem, hogy van olyan gyógyszer ami jó bizonyos bajokra, de semmi nem indokolja az ilyen növények több ezres árát.
2015. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!