Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezhet az, hogy teljesen...

Létezhet az, hogy teljesen egészségesen, de a családomtól génöröklés miatt, a rendszeres mozgás és táplálkozás mellett képtelen lennék hízni?

Figyelt kérdés
Családomtól örököltem, hogy nagyon vékony vagyok. (16 éves lány, 165/45) Nyárra kitűztem célul, hogy hetente legalább egy kilót hízzak, azzal nyár végére elérném az 52 kilót, tehát a BMI-m elérné a normál kategóriát. Az a tervem, hogy minden nap tornázok valamit (fenék,comb,has,hát,kar), ami ahogy olvastam növelné az izmaim tömegét, tehát a mérleg is többet mutatna. Ha valaki tud valami nagyon tuti tanácsot, kérem ossza meg velem! :)) (Az "egyél zsíros kaját" dolgok állítólag nagy marhaságok, tehát ilyesfélét nem kérek)

2013. jún. 17. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj főzni magadra, ha nagyon finomat csinálsz, akkor abszolút lesz kedved megenni is az egészet. A tornás terv kitűnő szerintem.
2013. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a tornázás jó, egyél mellette sok fehérjét is. :)
2013. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
Heti 1/2 kiló legyen a cél. Az 1 kilóban sok lesz a "sorja". Edz! A kardió nem a legjobb erre. Kérj meg egy edzőt. Sok fehárje és megfelelő menny. CH. Az edző segít.
2013. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!