Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tiltották még be...

Miért nem tiltották még be ezt a drogot? (Rivotril)

Figyelt kérdés

Rivotrilt szedek ami ugye a droghoz tartozik. Mostanában összetörve és orron felszippantva veszem be és ilyen dolgokat veszek észre magamon:


- bágyadtság, kóválygás

- mindenen nevetek

- önbizalmam lesz

- boldogság, mámor

- fejfájás


Elvonási tüneteim:


- izomrángás

- nyálfolyás

- sírógörcs


Valamint olyan szenvedés szerű dolog. Folyton kéne a rivó, emiatt elviselhetetlenek az éjszakák. Tudom, már függő vagyok csak szeretném tudni ezt miért nem tiltották még be?? Hiszen tök ugyan azok a tüneteim mint egy drogosnak. (olvastam, hogy Amerikába már betiltották)


15/L



2015. szept. 19. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

15 evesen idaig jutottal??? Kerj mast a pszichiateredtol mert te is tudod, hogy ez tragediahoz vezet!

Amugy, esszel kell hasznalni es kesz. Aki szedi, okkal szedi, ki akar kerulni a betegsegbol, nem jobban bele. Oda kell figyelni, ennyi. Nem sajnallak.

2015. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
De ha ilyen okosan rájöttél , miért nem hagyod abba? Ha betiltanák akkor nem szednéd? Akkor mást szereznél be.
2015. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
És amiről még nem is tudsz...hogy pl. nagy valószínűséggel fogsz beteg gyereket szülni, te is sokat fogsz betegeskedni. Különben ha minden gyógyszert betiltanának, aminek a szabálytalan szedése kárt okoz, akkor nem is maradna gyógyszer a piacon. Sajnos arra nem számítottak, hogy hülye emberek drognak fogják használni.
2015. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mr bukta is rivozik xd minek neked??
2015. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Felírták nekem mert depresszióm és pánikbetegségem van de már túladagolom a hatás miatt. Fogalmam sincs hogy tegyem le de én is tudom hogy ez így nagyon nem jó.
2015. szept. 19. 19:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondd el az orvosodnak, hoy fuggo vagy. Valamit ki fog talalni, hogyan szokj le. Nehez lesz ugyan de megeri.
2015. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Orvost váltottunk mert szó szerint elmebeteg volt az előző. De egy hét múlva megyek az újhoz. Hát kíváncsi leszek mit szól.
2015. szept. 19. 19:26
 8/18 cli_hlt ***** válasza:
28%

Miért nem tiltották be a kalapácsot, ami ugye a fegyverhez tartozik. Mostanában folyton a hüvelykujjamat csapkodom vele, és ilyen dolgokat veszek észre magamon:


- hüvelykujjfájás

- körömleválás

- körömvérzés


...

2015. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon értelmes volt, köszönöm -.-
2015. szept. 20. 13:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj, hogy "csak" egy gyógyszerre függtél rá és nem valami komolyabb drogra.

A rivotrilt sokkal könnyebb elhagyni, mint pl a cigit vagy a piát a többiről nem is beszélve.

2015. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!