Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég dagadt vagyok, nagyon...

Elég dagadt vagyok, nagyon szeretnék fogyni, de nem tudom hogy kezdjem el? (Több lent)

Figyelt kérdés

11 éves vagyok, kb. 68-69 kg. és 165 cm magas.

nagyon nem érzem jól magamat a bőrömben... minimum 10 kg-t kéne fogynom,úgyérzem,csak nem tudom,hogy hogyan is kezdjem el. Nem szeretném túl gyorsan leadni,de túl lassan se.szerintem olyan 3-4 hónap reális.

bunkó kommenteket légyszíves ne. Köszönöm!



2015. dec. 7. 14:56
 1/3 FunHead válasza:
Kezd, az étrended megváltoztatásával, ha sok zsíros, kalóriadús ételt eszel. Kb fél óra kell egy evés után hogy egy bizonyos enzim elkezdjen termelődni ami megszűnteti az éhségérzetünket. Égyél Pirítóst, ha lehet ne kend meg se vajjal, se zsírral, max lekvárral ( mert az finom :3 ). Kerüld a gyorskajákat. Ne egyél 5-6 zacskó chipset és lehetőleg ne essen le a vércukrod és ne dögölj meg a kecibe. Járj el kocogni. Napi többget is lehet enni mint 5-6ot csak kis-kis adagokba. Hosszú távon beválós módszer ;) ( vagy egyszerűen egy-egy kaja között hánytasd meg magad xD (bulémia) )
2015. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

eddig sem ettem kalóriadús ételeket,se chipset :)

chipset kb. fél évente eszek xD de még ezzel is túlzok sztemxdd

2015. dec. 7. 17:02
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és amúgy Köszönöm x3
2015. dec. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!