Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok és 120 kg....

14 éves vagyok és 120 kg. Eldöntöttem hogy ez nem jó igy, és két hete nem vacsorázom és minden este lejárok futni 1 órát. Kezdek belejönni a futásba, persze csak fokozatosan. Igy le tudok fogyni vagy 10-15 kilót? Esetleg jobb ötlet? Am 184 cm vagyok.

Figyelt kérdés
kövér,dagadt,fogyókúra,életmódváltás,fiatal,futás

2012. szept. 25. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az ebédnél nem pótolod be a vacsorát, biztos eredményes lesz. A bevitt kalóriákra figyelj, éhezni nem kell, mert az a tanulás rovására megy. És nagyon sok mozgás, ami elfáraszt. Sok sikert.
2012. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szia,én nem vagyok túlsúlyos ezért nincs a fogyókúrával tapasztalatom vagy ilyenekkel,de egy haverom is fut sokat,már 13 kört lebir futni megállás nélkül és tényleg lehet rajta látni,hogy fogyott,de néha elmegy a konditerembe is..szóval nehagyd abba a futást...én 2 napig nemettem csak egy nap 1-szer vagy még annyit se és 5 kg-t fogytam,de én amúgy is csak 45 kg vagyok 14 éves de csak 155cm magas és én izmokra sportolok :)
2012. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól csinálod! De vigyázz, ha a vacsi kihagyása azt is jelenti,hogy két nagyot eszel egy nap, az a raktározást segíti, mert csökkenti az alapanyagcserét. Ha így lenne, tízóraizz és uzsonnázz gyümölcsöt.

Sok sikert, tutira menni fog!

2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket! :))
2012. szept. 25. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 25. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
A vacsorat ne hagyd ki. Egyel rendesen, csak szabajozd, hogy mennyit. Ne tul sokat, ne tul keveset. Legalabb egy kis sovagy turot egyel vacsorara, mar az is tobb, mint a semmi.
2012. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 balofka válasza:
Figyelj a változatos étrendre is. Vacsorázni lehet, csak alacsony szénhidrát tartalmú ételeket. Ha kihagysz fő étkezéseket, a szervezet hozzászokhat a raktározáshoz, ami nem tesz jót!
2012. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez valóban sok de lehet hogy erős a csontozatod...küldenél1 képet hogy tisztában legyünk a helyzettel?
2013. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Higy sikerült a fogyás?

Remélem, még fent vagy ezen az oldalon:D

2021. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!