Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fogyni mert elég...

Szeretnék fogyni mert elég dagadt vagyok nagyon nagy a hasam a combom a mellem nos a kérdésem az hogy így elmehetnek kondizni?

Figyelt kérdés
mert a testvérem azt mondta hogy ha így elmegyek kondizni akkor az a zsír ami rajtam van az nem jön le hanem ugyanakkora lenne a hasam csak izmos lenne ,ez igaz és csak menjek futni vagy nyugodtan mehetek

2015. júl. 14. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Menjél mihamarabb, mind kettőt csináld. Heti három átmozgató teljes test edzést csinálj, a többi napon lehetőleg éhgyomorra alacsony intenzitású kardiót végezz(pl. gyaloglás,szobabicikli), miközben feszíted/tónusban tartod a feneked és a combod.


Az étrendedből pedig kezdésnek vegyél ki mindennemű cukrot, lisztet(zabliszt, teljes kiőrlésű liszt maradhat), telített zsírt(napi 1 tojássárgája, sütéshez kis kókuszzsír maradhat) és feldolgozott növényi olajat.

2015. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2015. júl. 14. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előttem szóló mondja. A sima cukrot teljesen hagyd el. Használj édesítőszert vagy Xilit-et (a reggeli KV-ba is tilos a cukor) ha ezt betartod, 2 héten belül már tapasztalsz fogyást. A fehér kenyér is tilos. Nekem ez volt a gyengém, de simán le lehet szokni róla :) Ha kardió edzést csinálsz utána még legalább 60 percen keresztül ne egyél,mert még tart a zsírégetés, viszont inni (ásványvizet) annál inkább kell. Sok sikert & menj nyugodtan kondizni :)
2015. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen még azt akarom kérdezni hogy ez a teljes test edzés hogy néz ki már bocs hogy megkérdezem de abszolút kezdő vagyok ebben
2015. júl. 14. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Ehet kardió után is, én érzem a hőhullámokat ha kardió utáni kajálás után is :D


Minden izomcsoportot megdolgoztat egy edzésen, átmozgató jelleggel. [link] például, de a gyakorlatok helyettesíthetők egyéni tényezők szerint. Én tuti elkezdenék jó mély guggolásokat csinálni súly nélkül/kis súllyal és kézisúlyzóval merevlábas felhúzni.

2015. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. júl. 14. 11:29
 7/9 anonim válasza:
100%
Azért, mert konditerembe járnál edzeni, nem lesznek akkora izmaid, mint Arnold Schwarzeneggernek. Azért több évig kitartó kondizásban kéne részt venned. Nagyon sok nő így él tévhitben... ne higyj nekik! Szerintem nagyon szép, ha egy nőn vannak izmok, és nem csak vékony... Persze itt most nem azokra gondolok, akik tényleg túledzik magukat. Én nem járok kondiba, mert nincs kivel, itthon edzem, de nem bánnám, ha szép izmos lennék. Hidd el, ezzel csak nyerhetsz :) 28/L
2015. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend+aerob és súlyzós edzés az izommegtartáshoz.
2015. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. júl. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!