Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire depresziósnak és hogy másszak ki belőle?

Figyelt kérdés

Na szóval kiskorom óta nem vagyok beszédes.

Tavaly 9.-ben megismerkedtem egy lánnyal nagyon tetszett beszélgettünk sokat.

Januàrban bevallottam neki hogy szeretem de szerinte elsietem a dolgot.

Mindegy elfogadtam aztán ugy április végéig jóban voltunk aztàn volt egy pàr vitànk aztàn mondta hogy nem akar màr a baràtom lenni.

Azután erősködtem hogy hadd béküljünk ki meg hogy bàrmit megteszek de akkor se akart kibèkulni.

Aztàn anyit-annyit erősködtem hogy a végén letiltott aztàn sms-ben irogattam neki suliban le is cseszte a baràtnője a fejem ezért.

Aztàn jött a nyári szünet na akkor ugy éreztem hogy végre túl vagyok rajta de mégse mert ahogy elkezdődött az év megint csak rá gondolok folyton őt bàmulom.

Volt mikor ittam is egy párszor miatta mert nagyon fàj.

Ràszoktam a cigire is pedig eddig nem voltam az a kimondottan nagy dohányos.

Most meg szinte nem tudok beszélgetni senkivel se.

Suliban is csak úgy vagyok és nézek ki a fejemből.

Most eljött a téli szūnet megint mondtam magamnak kinek kell ő meg hogy megvagyok nélküle de félek hogy szünet után megint kezdődik elölről.



2015. dec. 16. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ez a làny nagyon fèlénk és nem tudom mit rontottam el
2015. dec. 16. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd ezt meg tőle, hogy mit rontottál el?
2015. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam azt mondta hogy tulzottan sokat írok rá és igértem hogy nem irok tobbet akkor se akar megbocsátani.
2015. dec. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!