Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok mar harom...

Depresszios vagyok mar harom honapja ami melle panikbeteg is vagyok. Van kiut?

Figyelt kérdés
Neha jobban erzem magam neha meg leirhatatlanul rosszul. Nem voltam ilye. Mosolygos kedves ember voltam akinek pozitiv volt a jovokepe. Aztan egyszer csak bediliztem. Jarok pszichologushoz de nem sokat hasznal. A munkahelyemet is elhagyta mert nem tudtam dolgozni. Jelenleg sem tudok mert lett egy komoly szervi betegsegem. mit tegyek hogy jobban erezzem magam? barataim nem igen vannak es nagyon kimozdulni sem tudok.iszok gyogynovenyes teakat jarok pszichologushoz de nem erzem jol magam:S sokat olvasok errol konyveket probalok pozitivan hozza allni de valahogy megse megy.

2015. nov. 15. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mozdulj, velem.
2015. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen módszerrel kezel a pszichológus?

- beszélget

- analízis

- relaxáció

- kognitív terápia

- transzperszonális terápia

- hipnoterápia

- integratív terápia

A sokféléből nem biztos, hogy a megfelelőt választottad, ha nem sokat használ.

A leírásom a hatékonysági sorrendet is takarja.

Ha kérdésed van, tudok válaszolni.

2015. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz és, hogy lenne e ilyenre lehetőséged, de ajánlanám, a SOTE pszichoterápiás osztályát.

4 hetes, bentfekvéses a terápia.

Van relaxáció, művészetterápia,mozgásterápia, pszichoterápia ( ez a gerince az egésznek) szuper orvosok, szuper ápolók, tiszta, barátságos környezet mely egyáltalán nem hasonlít egy kórházhoz.

2 ágyas szobák, saját fürdőszobával és ami a legfontosabb, gyógyultan lehet távozni, főleg ha az illető 2 turnust is lenyom, tehát 8 hétig van bent.

2015. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Baranyamegyében élek
2015. nov. 15. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nincs kiút, én még olyanról nem hallottam, hogy bárki is..
2015. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 homo ludensz ***** válasza:
Azon ne lepődj meg hogy depresszió mellett megjelent a pánikbetegség is. Kézen fogva járnak ezt magam is megtapasztaltam. A szervi betegséged is talán annak köszönhető hogy lelkileg felmorzsolódtál és mint tudod az ember két alkotóeleme a test és a lélek. A testi problémák lelkileg is megviselnek és a lelki bajok hosszabb távon testi bajokat okoznak.
2015. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez ilyen veleszuletett betegseg nalam, csak nemreg derult ki :/
2015. nov. 17. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi történt akkor, amikor írtad hogy egyszer csak bediliztél? Az emberi kapcsolataid állhatnak a problémáid hátterében, és persze a betegséged. Elfogadó közösségre volna szükséged. A hit, a vallás segíthet.
2015. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 homo ludensz ***** válasza:

Depressziós hajlammal születhettél ez valós viszont rengeteg tényezőnek kell ahhoz bekövetkezni hogy a hajlam betegség formájában megjelenjen.

Aki alkoholista hajlammal születik nem törvényszerű hogy alkoholista lesz. Én mindkettőt "örököltem" ezért merem ezt mondani.

2015. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy mi tortent... hat egyszer csak iszonyu rossz hangulatom lett egesz nap fekudtem az agyban nem bbirtam meg csak egy pohar vizert sem felkelni es halalfelelmem volt nem szoltam senkihez egy szot sem csak ultem es neztem a falat . aznap este be is vittek a pszichiatriara ahol kaptam altatot meg nyugtatot azt este be is vettem es ki is esett a masnap reggel. aztan azota jarok pszichologushoz es csak akkor erzem jobban magam ha jovok-megyek ha otthon vagyok menekulok a gondolataim elol.nagyon rossz,.nem tudom megfogalmazni milyen erzes. remegek szinte mindig a siras kerulget ha valami kicsit agresszivabbat vagy szomorubbat latok a tvben rogton sirva fakadok.nem tudok koncentralni semmire.probalok tanulni de nem megy. hozza teszem hogy en tenyleg nem ilyen onsajnalo tipus voltam. sok gondom volt de mindig lepergett.korulottem mindenki kemeny csajnak hitt.de most mintha nem en lennek.
2015. nov. 18. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!