Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Miért...

Mi lehet a baj velem? Miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen leírhatatlanul rosszul érzem magam. Ott belül mintha elpusztítana valami, mintha marna belűlről. Olyan érzésem van mintha félig már nem is lenne lelki erőm. semmi sincs ami jó kedvre derít egy estéig jól érzem magam egy társaságban aztán megint rámtör, senkim sincs senki nem marad mellettem. akik vannak barátaim ők se értenek meg mert semmit nem éltek át. Az apám a mai napig bántalmaz, ezért már nem tudom őt apámnak se férfinek tekinteni, az anyám nincs mellettem semmilyen szinten nem törődik a jelenlétemmel. csak bőghetnékem van, volt hogy megszólalt a kapucsengő (ez viccesen hangzik) anyám jött haza és olyan ideges lettem hogy elkezdtem csapkodni és a falba vágtam nem egyszer..mintha nem lennék ilyenkor önmagam

2016. júl. 7. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Kezdj el sportolni valamit, keress új hobbit, esetleg meditálhatsz. Én is éreztem így magam, mindkét szülőm alkoholista, szóval megértelek :) nem lesz semmi gond, ha a szomorkodás helyett arra kezdesz összpontosítani, hogy rendbetedd magad, s boldog legyél, s kiegyensúlyozott
2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!