Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy lazuljak el,...

Mit tegyek, hogy lazuljak el, nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen felhúzom magam és izgulok minden kis vackon ebbe már nem egyszer ment tönkre a gyomrom. Szedtem szorongásoldókat korábban de leálltam mert anélkül lehet csak megoldani a gondokat és túl régóta szedtem. Reggel is úgy kelek most megint hogy már izgulok valamin nem tudok napközben se lelazulni és borzalmasan kikészít. Enni se bírok rendesen. Nagyon zavar. Az érdekelne hogy mit tudnék csinálni ennek érdekében hogy tényleg kikapcsoljon az agyam, csak ne járjon állandóan muszáj lenne megnyugodnom, de nem nyúlhatok gyógyszerhez és nem is akarok.
2016. júl. 24. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lelki dolgokkal foglalkozom. Stresszterapeuta vagyok és nem konvencionális gyógymódok szakkonzulense, energetikai kezelő - gyógyító beszélgetések instruktora.

Ha érdekel, privátban szívesen leírom neked, hogy lelki szinten ez mit jelent.

2016. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!