Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Nagyon szenvedek! :S

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!


A mostani barátnőmbe fülig beleszerettem, soha nem éreztem még ilyet, megvagyunk nagyon jól, imádjuk egymást.


De éjszakánként folyton rémálmok gyötörnek, hogy megcsal, vagy elhagy, meg egyéb szívügyi gondok, és mindig felriadok, alig tudok aludni, és ez sajnos kihat a napközbeni órákra is. Sosem tudok megnyugodni, pedig megbízom benne, de folyamatosan szenvedek éjszaka.


Mit tehetnék ez ellen? Már aludni sem merek szinte, van mikor könnyes szemmel riadok fel, és órákig csak rajta jár az eszem, visszaaludni meg nem tudok.


19/F


2010. jún. 15. 14:10
 1/8 anonim válasza:
És ezt már neki is mondtad ?
2010. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem beszélj vele erről.
2010. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lelked mélyén annyira aggódsz amiatt, hogy esetleg elhagyhat, hogy emiatt vannak rémálmaid. Kissé kevés önbizalmad lehet, ha úgy rágódsz ilyen dolgokon, hogy a lány nem adta jelét annak, hogy szakítani akar veled. Nyugodj le, és akkor nem lesz probléma.
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De sajnos nem tudok lenyugodni.:S

Mikor Vele vagyok, elszáll minden gondom, de éjjelente már szinte el sem merek aludni, mert előre tudom, hogy rámtörnek a rémálmok. :S

2010. jún. 15. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
aludjatok együtt
2010. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szörnyű a helyzet, vegyél be xanaxot elalvás előtt, használd egy ideig és utána nézd meg hogy rendbe jöttél-e. Napközben meg ne rágódj ezen.
2010. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne mond el neki mert csak aggódni fog az meg nemkell senkinek:D ugyanez volt velem is de aztán valahogy abbamaradt:D menj el partizni a haverokkal igyál meg minden aztán jobblesz

18/f

2010. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik.
2010. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!