Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvási paralízisben szenvedek...

Alvási paralízisben szenvedek lassan már 5 éve. Mit tehetnék ellene? Szenved még valaki ilyenben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és ijesztően sokszor történik meg velem. Ijesztő, és durva hallucinációim vannak amik miatt lassan elaludni sem merek. Mit tehetek?

Alvási paralízis: [link]


2011. jún. 12. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni,igaz mostmár ritkán.Régebben stresszes időszakokban,volt,hogy minden nap. Sportolsz?Nekem a sport szüntette meg az alvásproblémáimat,meg a pánikbetegségemet is.

Egyébként ha ilyen súlyos és gyakori nálad a probléma,akkor érdemes lenne esetleg alváslaborban kivizsgáltatni magad.

2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lehet, hogy furcsán hangzik ,de próbáld meg a javadra fordítani, a halucinációkat a félelmeid keltik, mint irtad már sokszor átélted, szóval semmi okod sincs parázni közben, nézz utána az asztrálprojekciónak, amugyis álmaidban (paralizis közben főleg) olyan dolgokat is megtehetsz amit a valóságban nem. Szóval bátorság, kitartás, én ezt tenném!:) Üdv
2011. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Stresszes időszakaimban meg amikor sok minden nyomaszt, akkor szokott előjönni. Tudom, hogy milyen rossz, igazából pszichológus lenne a megoldás.
2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsán hangzik ,de próbáld meg a javadra fordítani, a halucinációkat a félelmeid keltik, mint irtad már sokszor átélted, szóval semmi okod sincs parázni közben, nézz utána az asztrálprojekciónak, amugyis álmaidban (paralizis közben főleg) olyan dolgokat is megtehetsz amit a valóságban nem. Szóval bátorság, kitartás, én ezt tenném!:) Üdv


Ez nem így működik. Aki alvásparalízist él át, nincs is teljesen tudatánál, értsd: nincs ébren.

2011. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én örülnék ha ilyenem lenne. de nekem csak a néhai éber álom jutott. Cserélünk?
2011. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:42 ha nem lenne tudatánál akkor álom lenne. a lényege pont az hogy tudatánál van. Én imádom az ilyen halukat mert annyira realisztikusak, de még soha se tartott sokáig, de múltkor láttam egy gyönyörű vonatot zuhanni felém. :P Ez olyan hogy felébredsz kinyitod a szemed (vagy csak azt hiszed hogy kinyitottad a szemed) de nem tudsz mozdulni.
2011. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell leírnod az alvásparalízist, (sajnos) nagyon jól tudom milyen. Fura, hogy egyesek ezt izgalmas kalandnak fogják fel...
2011. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen rengetegszer előfordult. Csak nem szabad megijedni az a legfontosabb. És ha már volt az éjszaka egy "rosszulléted", akkor ne aludj egyből vissza, hanem kelj fel és várj egy kicsit, mert különben újra jelentkezik.
2011. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az segitett, hogy elkezdtem imatkozni Jezushoz. Azonnal elmult! 2-szer volt ilyen az eletemben, jopar evvel ezelott. Azota nem tert vissza. Nem is banom, mert nagyon felelmetes elmeny volt.
2015. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!