Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok suta ember miért hiszi...

A sok suta ember miért hiszi azt, hogy a fű olyan nagyon addiktív/rossz?

Figyelt kérdés
De tényleg. Csak azt hallani/látni hogy jaj a fű ilyen nagyon egészségtelen ( végül is persze az, mert füstöt szívsz be a tüdődbe ), hogy mennyire addiktív ( sokkal könnyebb leszokni róla mint az alkoholról vagy a cigiről ), meg hogy ha valaki elkezdi akkor már rögtön egy drogos köcsög, meg már rögtön keményebb cucc kell neki, és rászokik a herkára. Kis utánnanézéssel megtudnák, hogy ez nem így van. De nem, ők csak élnek a kis anti-füves világukban. Miért?

2016. szept. 15. 21:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
6%

Hatos, jobb ember lettél attól a pohár citromos sörtől 2 éve?


Én meg soha életemben nem lovagoltam, megvagyok nélküle, felesleges dolog...

2016. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
40%
Ezek szerint te is füvezel 73 százalékos.
2016. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
4%
Kérdésben a válasz. Azért hiszik el, mert suták :D
2016. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
Lehet jól csinálni mint a kérdező pl. Havonta 1 füves mert attól még nem lehet rászokni csak ha egyre többet mint pl. Havonta 3-4 et és igaza van a 10 esnek is nézzétek meg mit tesz az emberekkkel az alkojol. A füves az semmi ahhoz képest a bátyam is nagy drogos volt mégse valtozott
2016. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
Ez is való valakinek,valakinek nem.... én is láttam mér életemben dolgokat,de azt biztosra tudom,h az alkohol a családomat tette tönkre,a mi gyermekkorunkat...mindent. konkrétan a fűtől még meg se haltak emberek.... ez egy gyógyszer egyébként.... szerintem!!!tudni kell használni,bár ez az én véleményem. Jah, meg buta a magyar "szerencsére"....
2016. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
31%
Nagyon sok emberre rá férne a mariska egészségesnek is és legjobban a betegeknek mert nagyon sok mindent megoldhatna! Nem hiába tiltják mert túl jóságos a hatása! Körömben nagyon sok ember depresszióját migrénes fejfájását, gyomorfájdalmakat étvágytalanságot és sorolhatnám.... és a rászokás függőség hagyjuk már a fölösleges dumát ettől még nem halt meg senki és nem is őrültek meg ha nem kapott egy úgymond sok tudatlan ember szerint ''függő''
2016. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
25%
Mi van utolsó? Árulod hogy ennyire reklámozod?
2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%
Mit várták ilyen agymosott konzervatív nyomorultaktól?!
2016. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!