Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok suta ember miért hiszi...

A sok suta ember miért hiszi azt, hogy a fű olyan nagyon addiktív/rossz?

Figyelt kérdés
De tényleg. Csak azt hallani/látni hogy jaj a fű ilyen nagyon egészségtelen ( végül is persze az, mert füstöt szívsz be a tüdődbe ), hogy mennyire addiktív ( sokkal könnyebb leszokni róla mint az alkoholról vagy a cigiről ), meg hogy ha valaki elkezdi akkor már rögtön egy drogos köcsög, meg már rögtön keményebb cucc kell neki, és rászokik a herkára. Kis utánnanézéssel megtudnák, hogy ez nem így van. De nem, ők csak élnek a kis anti-füves világukban. Miért?

2016. szept. 15. 21:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

A fű az drog. Nyilván ezzel nem mondtam újat.

De mi az hogy drog? Olyan természetes, növényi eredetű cucc amit beleraksz a szádba, elfogyasztod és egy más érzelmi vagy mentális állapotba kerülsz. pl fű,alkohol,dohány,gomba,kaktusz,kokalevél stb..


Vannak a mesterségesen előállított drogok amik nagyobb veszélyt hordoznak mert kémiailag megváltoztatják az eredeti anyagot pl. kokain,heroin,lsd

Érdekes hogy ezek a "kemény drogok" gyógyszerként kezdték a pályafutásukat és azért lettek illegálisak mert rászoktak a betegek.

Most akkor ki a hülye: A természet?Az orvosok?A kémikusok?A társadalom?A politikusok?

Az a szomorú hogy a legveszélyesebb drogok listáján a heroin vezet és utána másodikként az alkohol szerepel.

Mindenki vonja le a következtetést.

A kapudrog elmélet is igaz valamilyen szinten, de nem a fűnél kezdődik hanem az alkoholnál.

2016. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
81%

Én "csak" füveztem pár alkalommal, ezt az egy drogot próbáltam.

2 alkalommal is olyan brutális pánikrohamot kaptam tőle (előtte még sosem volt pánikrohamom), hogy kis híjján a mentő vitt el, és azóta is pánikrohamaim vannak időnként. Hangsúlyozom, előtte még csak hasonlóm sem volt, sosem voltam egy szorongó típus. Nekem diszkrétan tönkreb*ta az életemet az a szar, szóval jöhettek akármilyen hablattyal, amit én a bőrömön tapasztaltam ami semmi ilyennel nem tudjátok kimagyarázni. Tiszta cucc volt.

Legjobb barátnőm sajnos sokkal később jött ezekre rá, ő sajnos majdnem egy évtizedig tolta a füvet, mondván ez nem drog, csak kreatívabb lesz tőle. Persze, az is lett, szép képeket festett, de olyan mélydepresszióba vitte amikor be volt tépve, hogy full önveszélyes volt. Igen, a fűtől. Nem keménydrogtól, vagy szintetikus dologtól, azokat nem is próbálta.

Akinek ez kell szívja csak én nem sajnálom senkitől csak ne magyarázza meg nekem, hogy én vagyok a hülye, mert a TAPASZTALAIM alapján azt gondolom, hogy egy SZ*R.

2016. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
38%
Utsó NEKED szar. A tudatmódosításban mindig van rizikó faktor, ez nem kérdés. De a te eseted hál istennek elég ritka és véleményem szerint nagyban belejátszik a tény, hogy a fű illegális, azaz tilosban jársz, olyasmit csinálsz, amit titokban kéne tartanod, meg hátha rászoksz, jajj észre ne vegyék stb. Ezek mind azért vannak, mert illegális és sokan durván elítélik, de erről maga a cucc nem tehet. + magával a folyamattal kéne foglalkoznod, mert ez igenis nem egy véletlenszerű dolog. Más nem kap pánikrohamot tőle de te igen. Miért? Mitől, hogyan? A könnyebbik út a szitkozódás.
2016. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
42%

B*zmeg írtsuk ki a drogot meg az összes ilyen sz*rságot

és nem lesznek ezek a g*ciségek.>:(


és bocs a káromkodásért

2016. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
Mert konzervatív agymosottak.
2016. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
A krokodil a.legveszélyesebb abból egyet elhasználsz pár hét és belülröl elrohadtsz
2016. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Drogok=kávé,dohány,alkohol.
2016. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%

Azok, akik lehordták a kérdezőt, hogy mekkora szemét rohadt drogos, és kifejtették, hogy a fűtől mindenki meghülyül, megőrül és ön- és közveszélyes. Legyetek légyszi kedvesek elmagyarázni nekem, hogy működhet pl Hollandia olyan szuperül, ahogy működik (Magyarországhoz képest mindenképp), ha ott legális a fű, és ugyan úgy szívnak az emberek, mint ahogy itthon betolnak egy felest?

Egyáltalán nem provokációnak szánom, tényleg nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
70%
#29 Igazad van
2016. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!