Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik lehetséges és hatékony...

Létezik lehetséges és hatékony megoldás a HPV ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám elég súlyos, ami tök nagy pecsétet nyomott az életemre. A párommal kb 1 éve elkaptuk a hpvt, nekem egy szemölcs kijött amit lekezeltettem, és több tünetem nem is volt azóta. Viszont a páromnak a kezdeti 4 hónapban folyamatosan több szemölcs jött ki, ha lekezelte az összeset és elmúltak lett újabb, ez ment 4 hónapig, nem szexelhettünk már teljesen megőrültünk. Szedett azóta folyamatosan el sem tudjátok képzelni hány ezer többféle vitamint, ilyen-olyan tablettákat stb, ezt az isoprinosint is szedett, de semmi. Ráadásul jó kondiba van nem gyenge a szervezete.. Már több orvosnál is járt, magánnál vagy nem magánnál,senki se tudott konkrét segítséget nyújtani, szűrésen is volt de semmi.. 4 hónap után volt hogy 2 hónapig nem volt neki semmi, akkor újra szexelhettünk, de kb 1 éve a petting is tilos, szóval már nem is emlékszem mikor szoptam le utoljára, vagy ő kinyalt engem mert ezt sem szabad.. és annyira rossz ez az egész, hogy egyszerűen nem normális így a szexuális életünk, de én is szomorú vagyok hogy látom hogy szenved az egésszel. És hiába próbáltunk ki mindent, most megint előjött neki, megint 2 hónapja nincs szex, és nem tudom.. hallottam hogy 1-2 év alatt a szervezet magától leküzdi az egészet, de mivan ha nem? örökre ez lesz velünk?

24L


2016. okt. 15. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Téged kikezeltek? Mármint a szemölcsöt leszedetted de ugye az csak tünetmentesít, immunerősítőt kaptál? Mikor nekem volt én 2 hónapig szedtem immunerősítőt a szemölcsök leszedésével egyidőben kezdtem. Nem lehet, hogy hordozó vagy?

Az, hogy valaki fizikailag jó kondiban van nem jelenti azt, hogy az immunrendszere is erős. Sajnos a HPV egy vírus az ellen meg nincs gyógyszer csak a szervezet erősítése. Én a helyében immunológushoz látogatnék el, és kideríteném, hogy nincs e más átfedő betegsége (genetikai vagy hasonló) ami miatt az immunrendszere nem úgy reagál. Egyébként hogy kaptátok el? A kiváltó ok nem áll fenn még mindig?

2016. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HPV témakörben Dr.Csabai Zsolt végzett úttörő munkát, vele e-mailben is tudsz egyeztetni. Nagyon emberséges orvos, a leterheltsége ellenére is igyekszik minden kérdésre válaszolni.
2016. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!