Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Mit tegyek ha képtelen vagyok felkelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy képtelen vagyok felkelni.


Van egy belső órám ami ébreszt de ha a menetrend eltér akkor nem tudok aludni.


Pl hétköznap hétkor kelek, éjfélkor alszok nincs vele gond. Hétvégén éjfélkor alszok és 9-10-kor kelek.


Ugyanakkor ha valami eltérés van, akkor képtelen vagyok felkelni.


Pl, szombaton 9-re ott kell lennem a haveromáknál mert onnan indulunk valahova.


Én ilyenkor képtelen vagyok felébredni. 10/8 esetben felkelek fél tízkor, arra hogy a telefon csörög hogy hol vagyok már. Azt kinyomva pedig a 8:30-as ébresztő szól max hangerőn.


Szörnyen érzem magam emiatt. Sosem tudok ébresztőórára kelni ha eltérés van. Pl reggel kelek ébresztőórára hétköznap mert tudom hogy munka van, és hétvégén meg pihenés. Ha hétvégén meg korán kell kelni akkor nincs az az Isten hogy felébredjek. Ágy mellett van a telefon max hangerőn szól a zene, és semmi.


Volt már olyan hogy más keltett, az állítólag jobb volt, de ott is 10 perc volt mire kinyitottam a szemem....


Ilyen eseteket úgy oldjuk meg, hogyha valahová kirándulunk a haverokkal hogy előtte való este a haveromnál alszom. Ő már ismer engem, és tudjuk mind2-en hogy csak baj lesz belőle, ezért alszok ilyen esetekben nála.


Ugyanakkor rettenetesen érzem magam, mivel jó pár találkozót lekéstem így.


Ha kinyitom a szemem sosem alszom vissza. Csak annyi hogy a szemem legyen nyitva onnantól már megyek mint állat, de nem kelek fel.


Múltkor hajnali 3-kor a szobám előtt porszívóztak (haverom éjjel kiborított vmit a konyhájában), és nem keltem rá fel...


Más ennek örülne hogy ilyen mélyen alszik ez inkább nekem már hátrány.


2016. nov. 13. 15:03
 1/1 anonim válasza:
Tegyél olyankor az ágy mellé egy pohár vizet és ha nem tudod kinyitni a szemed csak fogd meg és öntsd a fejedre. Ezt nem poénnak szánom. Volt már jó pár ember akinek hatásos volt. Próbáld ki
2016. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!