Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran érzem hogy nehezebben...

Gyakran érzem hogy nehezebben kapok levegőt, ez nem tart sokáig. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este mielőtt elaludtam volna megébredtem, zsibbadt a kezem fájt a fejem és ugyanígy nehezebben kaptam levegőt. Többször is történt ez az este. Ilyen még nem volt. Aztán ez után már féltem elaludni.vizsgalatok alapján semmi bajom nincs mégis ez történik. Valaki segitsen! Eszembe jut ilyenkor a halál,a saját halálom. Ez előtt családtagok elvesztésére gondoltam. Pánikbeteg lennék? Apró dolgokon is bepánikolok és ez már nagyon rossz... Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Segítsetek :/

2017. febr. 24. 11:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Velem is ez van. Este úgy érzem hogy a levegő nem megy le eléggé mélyre vagy hogy mondjam. Nyáron minden este ez volt és néha napközben is manapság heti 2-szer és csak este. Amúgy lehet hogy pánikbeteg vagy vannak ilyen tünetei is. Jobbulást kívánok :)

13/L

2017. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. De lehet sima porallergia, attól is lehet! nekem az van...
2017. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt mar ilyen.Valoszinu az allergiamtol van.Foleg eves kozbe szoktam erezni.Ha ilyen van probald meg,h megfujod az orrod es,ha nem jon belole levego,akkor allergia lesz vagy mas gond az orrodal.
2017. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez bizony pánikbetegség....üdv a klubban! 16/f :/
2017. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!