Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott ragaszkodás?

Túlzott ragaszkodás?

Figyelt kérdés
Az szokott lenni hogy mindig kinézek magamnak valakit 14 vagyok és amikor meglátom el kezd dobogni a szivem nem merek előtte megszólalni piros lesz az arcom esetleg. Pl egy 20-40 éves felnőtteket és mindig van másik . Pl ez volt egy tanárommal és utána pedig egy másik emberrel éreztem így lány vagyok és főlleg lányokkal van ez nem vagyok szerelmes meg a fiukhoz vonzodok de nem tudom mi ez. Már évek óta ez van . És elkezdek gondolkodni a családján milyen lehet neki és irigylem hogy nem rám figyel hanem pl a gyerekére..elég beteges tudom.. szerintetek ? köszi annak aki ír!

#ragaszkodás #Mindigezvan
2017. máj. 23. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleiddel milyen a kapcsolatod?Nem lehet,hogy akit kinéztél magadnak úgy viselkedik a gyerekével,ahogy szeretnéd,hogy veled viselkedjenek a szüleid?Vagy valamiért szimpatikusak és ezért úgy érzed,hogy ők jobban megértenének jobban kijönnél velük szeretnél hozzájuk tartozni és emiatt zavarba vagy.
2017. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim . Anyukámmal elvagyunk de nem olyan személyes a kapcsolatunk. Ez ellen mit tudok tenni hogy ne legyen így? :/
2017. máj. 23. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű,hogy a válás miatt alakult ki nálad ez a "ragaszkodás".Sajnos nem nagyon tudok segíteni,de próbálj többet beszélni anyuddal legyen több programotok együtt.De egy barátnő is jót tenne neked szerintem.
2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim csak eléggé zavar ez a dolog ... pedig már 6 éves koromban elváltak a szüleim most 14 vagyok
2017. máj. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!