Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem lehet fülpiszká...

Tudom hogy nem lehet fülpiszkálóval rendesen kitisztítani a fület. De akkor hogyan? Víz se mehet oda beljebb. Az meg cinkes, ha össze van gumizva a hajam és oldalról a fülembe látnak, és zsíros ott beljebb. Hogy tisztítsam ki rendesen?

Figyelt kérdés
Fülpiszkálóval eldugítottam már, nagyon fájt mikor rendbe tették!!!Nem akarom, hogy még egyszer előforduljon ez velem.De akkor most hogy?? Valahogy ki kell onnan is. Hiszen oda látni.
2008. okt. 15. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Kedves asszisztens! Ha végigolvasod a válaszokat, rájössz, hogy miután te elkezdtél sértegetni engem meg a felmenőimet, a kérdező meg helyeselt erre, UTÁNA "hülyepicsáztalak le" titeket. Eldurrant az agyam, sajnálom.
2008. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Főleg akkor lehet ez probléma - és ahogy látom, neked is ugyanolyan probléma, mint nekem -, ha intenzívebben zsírosodik a füled. Nekem pl. a bőrőm is alapból zsíros, szóval a pattanásosodás is kritikus, pedig már 24 leszek, és nem a pubertás elején, amikor mindenki intenzíven pattanásosodik (hogy akkor mi volt, az most mellékes), szóval nekem is jobban zsírosodik a fülem is, nemrég volt egy hasonló kérdésem, mert nekem is problémás lehet ez. (és minden egészségügyi dolgozónak üzenem, hogy nem tuszkolom be a fülzsírt a fülem mélyére, sose tettem, felgyülemlik az anélkül is időnként, amire sokáig a legközismertebb cucc a fülpiszkáló volt, de az ugye nem ajánlott)


Szóval nekem az AUDISPRAY nevű vény nélkül kapható, tengervíz oldatot ajánlották. Heti 2-nél több alkalommal nem szabad használni, de kipróbáltam, nem is kell, nekem is bőven elegendő a heti 1 alkalom is. 2000Ft körüli átlagáron kapható, gyógyszertártól függ, hogy pontosan mennyiért adják. Van gyerekeknek és felnőtteknek szánt kiszerelés. Nekem bevált, és tényleg (szó szerint) megoldja a problémát.

Egyébként ilyen tengervíz oldatos cucc van orrdugulásra is, annak más a neve, de ugyanilyen hatékony.

2008. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha fülész volt valóban az egyik válaszoló, akkor válaszolnia kellett volna érdemlegesen és érthetően, akkor is ha a kérdező hülye picsa, vagy primitív barom és érettségije sincs, ugyanúgy ezt nem értem..mert az érettségihez nem kell a fülkagylóról semmit tudni, pláne ha a választott tárgy nem biológia..ráadásul, ha megfelelő fülész választ adott volna, akkor lehet nem is ülnének az ő folyosólyán sem akik így járnak, mert talán tudnák mit kell csinálni.



A KÉRDEZŐNEK.

Ne aggódj, csak te érzed úgy valószínű, hogy a füled tele van és látható is..hidd el amit te érzel az már nem látható..a fülnek pedig sajátos funkciója, hogy minél többször pucolod,annál több zsírt termel, a fülfázás ellen..csak kívül szabad nedvesített pálcikával tisztítani, belül pedig ha azujjadra teszel egy zsepit és ameddig beérsz az bőven elég...nem kell beljebb nyúlni..


Üdv :egy érettségizett nem fülész...-és ezt én sem az érettségim miatt tudom, hanem mert egy normális fülész elmondta, amikor fülgyulladás miatt megsüketültem és jobban kellet figyelni a tisztításra.

2008. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Én olyan orvoshoz vissza se megyek, aki leoltja a pácienseit. Attól, hogy az ember nem egészségügyis, még nem hülye (talán még az elmeosztályon se).
2008. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem szándékoztam sértegetni senkit ok nélkül, de ha elolvassátok az első választ, amit én írtam, és a 2. válasz végét, és a kérdező reakcióját, talán érthetőbb a reakció. Én csak válaszoltam a kérdésre normálisan, mire ez a köszönet... Ez volt a gond, nem más. Nem bírom, ha ok nélkül nekiállnak b*szogatni. A betegekre visszatérve: igen, ha a beteg ok nélkül elkezdene sértegetni, neki is visszaszólnék, de mondom: csak ha ok nélkül. Ja, és ilyenre eddig még nem volt példa a praxisomban..
2008. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

A picsa elsősorban nekem szólt... a második válaszolónak, aki szintén nem írt mást, mint a kedves Doktor Úr?!? Aki a szememben maga tűnik meglehetősen primitívnek... Az érettségimre büszke vagyok!, még ha cinkes is... Emellett büszke vagyok a jogi diplomámra is, még ha cinkes is... Valamint büszke vagyok arra, hogy hamarosan befejezem a második diplomámat, mint állat orvos, még ha cinkes is...

KÖSZÖNÖM DOKTOR ÚR!!! ...

2008. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!